Trwa ładowanie...

Agata Młynarska nawet na chwilę nie zwątpiła w Owsiaka. "Wracamy do roboty"

Agata Młynarska od początku związana jest z WOŚP. Po rezygnacji Owsiaka z funkcji prezesa, nie traciła w niego wiary. Teraz radości nie ma końca.

Share
Agata Młynarska nawet na chwilę nie zwątpiła w Owsiaka. "Wracamy do roboty"Źródło: Instagram.com
dlxxv7o

W sobotę, 20 stycznia odbyły się uroczystości pogrzebowe Pawła Adamowicza. Tuż po nich Jurek Owsiak wygłosił do niego osobisty apel. W poruszających słowach podsumował sytuację minionych dni i oznajmił, że wraca.

- Biorę się do roboty. Biorę się jeszcze 10 razy mocniej. To pokazuje, że twoje ideały Paweł, wróciły jeszcze z większą mocą. Tak, będę grał z Orkiestrą i tak, będę prezesem Fundacji. Mam nadzieję, że miliony Polaków słuchających homilii, powiedzą nienawiści: nie! - usłyszeliśmy w apelu Owsiaka na Facebooku.

ZOBACZ WIĘCEJ: Żona Adamowicza do Owsiaka: Jurku, zmień swoją decyzję i graj z nami dalej

Agata Młynarska, która od początku związana jest z WOŚP, nie kryła radości. Na swoim profilu na Instagramie dodała pełen emocji post.

- Wracamy do roboty. Jurek! Wieeeeeelkie Dziękiiiiiii - czytamy pod fotką.

dlxxv7o

Pierwszy finał WOŚP odbył się 2 marca 1993 roku. Poprowadzili go wówczas Agata Młynarska, Walter Chełstowski oraz Jurek Owsiak. Dziennikarka po 27 latach nadal czynnie angażuje się w działania Fundacji.

Kilka dni temu w rozmowie z Wirtualną Polską prosiła, żeby nie zostawiać Jurka samego w obliczu decyzji, którą podjął. Zapewniała także, że Owsiak wiedział, co robi.

- Pamiętajmy, że Jurek ma prawo do własnych decyzji i musimy to uszanować. Natomiast możemy go prosić, żeby nas nie zostawiał w tej fali dobra, która dzięki niemu płynie przez Polskę. Jurek potrzebuje nas dzisiaj a my potrzebujemy Jurka. Musi wiedzieć, że jesteśmy teraz z nim i nie opuścimy go w żadnej chwili. Jeżeli coś daje nam nadzieję na lepsze jutro, to jest to WOŚP. I nic tego nie zmieni - usłyszeliśmy od dziennikarki.

Nie tylko Młynarska, ale i wiele innych gwiazd, polityków i zwykłych ludzi wspierających WOŚP, apelowało do Owsiaka, żeby wrócił na stanowisko prezesa Fundacji. Także Magdalena Adamowicz prosiła Jurka, żeby grał do końca świata i jeden dzień dłużej. Udało się.

dlxxv7o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlxxv7o
dlxxv7o