Trwa ładowanie...
agnieszka chylińska

Agnieszka Chylińska prezentuje "Schizę". Zobaczcie najnowszy teledysk

Wokalistka właśnie opublikowała teledysk do utworu "Schiza". To kolejny, po "Mam zły dzień", singiel promujący płytę "Pink Punk".

Share
Agnieszka Chylińska prezentuje "Schizę". Zobaczcie najnowszy teledysk
Źródło: East News, Fot: East News
d10teni

Po cukierkowym, choć gorzkim w wymowie teledysku do pierwszego singla z "Pink Punk", nadchodzi kolejny, dużo bardziej stonowany, praktycznie wyprany z barw, ale tym samym niosący jeszcze większy emocjonalny ładunek. Klip powstał do piosenki "Schiza". Utwór, jak pisze o nim sama artystka, to opowieść o utraconym dzieciństwie, przemijaniu i niespełnionych marzeniach.

W najnowszym teledysku znów w charakterystycznym dla siebie, rockowym stylu śpiewa o tym, co leży jej na sercu. Przerysowany, krzykliwy anturaż zamienia jednak na czarno-biały obraz, w którym zmaga się z własnymi emocjami.

Przeciwwagą dla ekspresyjnej wokalistki jest nad wyraz opanowana Amelia Komosińska. - W teledysku występuje moje alter ego - Amelia. Wróżę jej wielką karierę aktorską - mówi Chylińska.

Płyta "Pink Punk" ukazała się 26 października. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski. Krążek uzyskał status złotej płyty za sprzedaż ponad 15 tys. egzemplarzy.

d10teni

Artystka przy okazji premiery nowego teledysku, poinformowała o kolejnej transzy koncertów. Podczas zimowo-wiosennej trasy odwiedzi m.in. Katowice, Szczecin, Lublin, Opole i Toruń. Pełną rozpiskę znajdziecie poniżej.

15.02.2019 KATOWICE / Spodek
1.03.2019 SZCZECIN / Klub PERON 5
2.03.2019 KONIN / Hala RONDO
8.03.2019 OPOLE / CWK
16.03.2019 TORUŃ / CKK JORDANKI
31.03.2019 LUBLIN / Klub 30
6.04.2019 ZIELONA GÓRA / Hala CRS

d10teni

Podziel się opinią

Share
d10teni
d10teni