Trwa ładowanie...
d41gu2r

Agnieszka Kaczorowska niknie w oczach. Ale chudzinka!

Agnieszka Kaczorowska w zaledwie trzy miesiące wróciła do wagi sprzed ciąży. Jej metamorfoza, która widoczna jest gołym okiem, robi wrażenie. Fani tancerki rozpływają się w zachwytach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska wróciła do wagi sprzed ciąży
Agnieszka Kaczorowska wróciła do wagi sprzed ciąży (ONS.pl)
d41gu2r

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca br. urodziła córkę. Szczerze? Ci, którzy jej wcześniej nie znali, nie uwierzyliby, że aktorka w ogóle była w ciąży. Gwiazda zachwyca idealnie szczupłą sylwetką, płaskim brzuchem i zgrabną figurą. W zaledwie trzy miesiące wróciła do dawnej wagi.

ZOBACZ WIDEO: Joanna Koroniewska zazdrości Agnieszce Kaczorowskiej kontraktów

"Jestem zadowolona z tego, jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z wami podzielić kilkoma rzeczami... Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje. Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni...No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje" - pisała (zachowano oryginalną pisownię).

Tancerka dodała też, że spory wpływ na to, jak dziś wygląda, mają odpowiednio zbilansowane posiłki, wcześniejszy ruch w ciąży oraz obecne karmienie piersią.

d41gu2r

"Czytałam o tym i sama to czuję, że karmienie piersią ma duży wpływ na szybsze obkurczanie się brzuszka... No u mnie 2 tygodnie po porodzie już było go niewiele, więc zachęcam do tego, aby korzystać z tego co natura nam dała. Dieta. Dla mnie coś takiego nie istnieje. Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle, ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje" - dodała.

Efekty tych metod widać gołym okiem. Kaczorowska z miesiąca na miesiąc zrzuca kolejne kilogramy, a szczuplejszą sylwetką chwali się na Instagramie.

"Ale jesteś chudzina!", "Ale figura, śliczności", "Pięknie wyglądasz" - czytamy komentarze zachwyconych fanów. A wam jak się podoba?

d41gu2r

Podziel się opinią

Share

d41gu2r

d41gu2r