placeholder_1qi2y3

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki

Agnieszka Kaczorowska, która niedawno po raz pierwszy została matką, zdradziła swoim fanom imię córki. Zapowiedziała też, że nie pokaże twarzy dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska zachowa krew pępowinową
Agnieszka Kaczorowska zachowa krew pępowinową (ONS.pl)
placeholder_1qi2y3

Agnieszka Kaczorowska dwa tygodnie temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka już będąc w ciąży bardzo aktywnie udzielała porad na kanale youtube'owym i na Instagramie. Teraz, odkąd maleństwo jest na świecie, posty zamieszcza jeszcze częściej. Teraz postanowiła odpowiedzieć na nurtujące fanów pytanie o imię dziewczynki.

Zanim to zrobiła, odniosła się do przykrej sytuacji, jaka miała miejsce kilka dni temu. Jeden z internautów życzył jej dziecku śmierci na Instagramie. Aktorka zgłosiła sprawę na policję. Podjęła też decyzję o niepokazywaniu twarzy dziewczynki w mediach społecznościowych – ze względu na jej bezpieczeństwo. Na Instagramie napisała:

- […] Najważniejsze dla nas jest to, aby była bezpieczna. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie. Na koniec, żeby zaspokoić waszą ciekawość, to dzielimy się tym, co możemy i nie stanowi zagrożenia... Przedstawiamy wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. Na razie po prostu Emilka.

placeholder_1qi2y3

Zobacz także: Celebryckie baby boom! "Wszystkie gwiazdki żyją tym, że handlują życiem prywatnym"

placeholder_1qi2y3
placeholder_1qi2y3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_1qi2y3