Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak dziękuje za wsparcie

Agnieszka Woźniak-Starak jest już po pierwszej audycji w newonce.radio, podziękowała wszystkim, którzy jej kibicowali w tym powrocie do mediów.

Agnieszka Woźniak-Starak dziękuje za wsparcieŹródło: ONS.pl
d43evi7
d43evi7

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka, zrobiła sobie ponad półroczną przerwę od pracy. Prezenterka telewizyjna przed tragedią prowadziła program "Big Brother", do którego nie wróciła. Jak tłumaczyła po utracie ukochanego, nie wyobrażała sobie już pracy w rozrywce. Teraz możemy podziwiać ją w nowej roli.

Podczas audycji przyznała, że stresowała się przed mikrofonem o wiele bardziej, niż kiedykolwiek przed kamerą. Teraz na swoim Instagramie podziękowała wszystkim i zapowiedziała, że zamierza "zaszyć się" w domu ze swoimi ukochanymi pupilami.

"Dziękuję, że byliście w tym tygodniu ze mną ❤️ Tymczasem #zostajewdomu i znam takich, co się z tego bardzo cieszą! Ps. Niech jego mina Was nie zmyli"

Przypominamy, że pozostanie w domu, unikanie kontaktu z ludźmi i unikanie zatłoczonych miejsc jest najlepszym sposobem na zastopowanie rozprzestrzeniania się wirusa.

d43evi7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43evi7