Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak ma sforę psów w domu. Wszystkim daje dużo miłości

Agnieszka Woźniak-Starak powoli odzyskuje odpowiedni rytm życia i wraca do aktywności w mediach społecznościowych. Niedawno pochwaliła się zdjęciem ze swojego domu i psami, które bardzo kocha. One same nie walczą między sobą o uwagę właścicielki.

Agnieszka Woźniak-Starak ma sforę psów w domu. Wszystkim daje dużo miłościŹródło: East News
d2tr3cf
d2tr3cf

Agnieszka Woźniak-Starak radzi sobie coraz lepiej po stracie męża Piotra Woźniaka-Staraka. Stara się coraz bardziej korzystać z życia, spędzać więcej czasu ze znajomymi i cieszyć się chwilą. Niedawno była w górach. W sporadycznych wpisach w mediach społecznościowych twierdziła, że chciałaby tam zamieszkać z psami.

Wygląda na to, że zaczyna swój plan wcielać w życie. Prezenterka telewizyjna pochwaliła się swoją sforą psów. Ma ich łącznie 6, każdy innej rasy. Na zdjęciu załapały się jednak tylko 4. Wszystkie kocha tak samo. Na jednym ze swoich postów na InstaStories namawiała do miłości dla zwierząt. Żartobliwie mówiła nawet, że ludzie, którzy posiadają psy, żyją dłużej.

"Ja już mam sześć, jeszcze dwa małe, które się nie zmieściły. Chwilowo mówię "stop", ale u mnie nigdy nie wiadomo" – zażartowała.

d2tr3cf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tr3cf