Trwa ładowanie...
d2zogjf

Aleksander Baron zdradził, jaką ma tapetę na telefonie. Jest na niej Julia Wieniawa

Bez wątpienia Julia Wieniawa oraz Aleksander Baron są najpopularniejszą parą w polskim show-biznesie. Muzyk zdradził, jaką ma tapetę na telefonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa i Aleksander Baron
Julia Wieniawa i Aleksander Baron (East News, Fot: East News)
d2zogjf

Julia Wieniawa oraz Aleksander Baron rozgrzewają media do czerwoności. Odkąd gruchnęła wieść o ich związku, wszyscy bacznie się im przyglądają i nie szczędzą komentarzy. Dużo mówi się o sporej różnicy wieku. Baron jest o 15 lat starszy od Wieniawy, a sama aktorka postanowiła odnieść się do plotek na temat ich związku.

ZOBACZ TAKŻE: Objęci Julia Wieniawa i Baron spacerują nad Wisłą

- Rozumiem, że między nami jest spora różnica wieku, ale pamiętajmy, że nie mam obowiązku, by od razu razem zamieszkać, brać ślub i robić dzieci. Bez przesady, nie mam takich planów - mówiła ostatnio w rozmowie z "Faktem".

d2zogjf

Baron i Wieniawa nie szczędzą sobie czułości, pojawiają się nawet romantyczne zdjęcia i czułe komentarze w mediach społecznościowych. Aktorka opublikowała zdjęcie, które pojawiło się w magazynie "Gala".

Szybko pojawił się komentarz Barona, który zdradził, że fotografia wyświetla się na ekranie jego telefonu. "Moja tapeta!" - czytamy w gąszczu komentarzy. Kibicujecie Julii i Aleksandrowi?

d2zogjf

Podziel się opinią

Share
d2zogjf
d2zogjf