Trwa ładowanie...

Alicja Bachleda-Curuś dodała wpis o Piotrze Woźniaku-Staraku. Kiedyś byli parą

- Piotruś, niech Bóg cię ma w swojej opiece - pisze Alicja Bachleda-Curuś na swoim instagramowym profilu. I trudno się nie wzruszyć. Kiedyś aktorka i producent byli parą.

Alicja Bachleda-Curuś dodała wpis o Piotrze Woźniaku-Staraku. Kiedyś byli parąŹródło: East News, fot: East News
d3mcs7f

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka to szok nie tylko dla środowiska gwiazd i filmowców. Z tym, co stało się z producentem i mężem Agnieszki Woźniak-Starak nie może pogodzić się wiele osób. W mediach społecznościowych nie brakuje komentarzy znanych osób, które dobrze znały Piotra. Jeden z najbardziej poruszających postów umieścił Borys Szyc. Edward Miszczak wspominał o Woźniaku-Staraku podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN. Hołd oddał mu też prezes TVP, Jacek Kurski. Do lawiny pożegnań i wspomnień dołączyła się też Alicja Bachleda-Curuś.

Aktorka na swoim profilu umieściła czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka sprzed lat. Nie pisała wiele.

- "Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko". Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein - czytamy.

Pod wpisem Alicji pojawiło się wiele poruszających komentarzy. Jak ten: "To w Tobie podobno był pierwszy raz prawdziwie zakochany i dla Ciebie zajął się filmem! Za Tobą pojechał do USA, zrobiłby wtedy wszystko, żeby być z Tobą. To musiała być wielka miłość! Dzięki Tobie pewnie osiągnął to, dzięki czemu jest ceniony. Dziękujemy i strasznie płaczemy! Serce pęka".

d3mcs7f

O związku Bachledy-Curuś i producenta wiele mówiło się przed laty. Złośliwi twierdzili, że to dzięki plotkom wokół ich związku Woźniak-Starak zaistniał w show-biznesie. Para konsekwentnie nie udzielała komentarzy dotyczących ich życia prywatnego. Rzadko też pokazywali się na imprezach branżowych. Wyjątkiem były festiwale filmowe, jak choćby ten w Gdyni.

– Oboje wiemy, że nie unikniemy zainteresowania mediów, ale ja mocno wierzę, że moja praca i filmy, które produkuję, będą interesować widzów niezależnie od tego, jak wygląda moje życie prywatne – mówił Woźniak-Starak.

Ich drogi się rozeszły, aktorka wyjechała do USA i związała się z Colinem Farrellem. Z kolei producent jakiś czas później poznał Agnieszkę Szulim.

d3mcs7f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3mcs7f