Trwa ładowanie...

Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrell sprzedali bajeczną willę

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell dla syna zawsze będą utrzymywać kontakt, ale poza nim nie łączy ich już wiele. Tabloid dowiedział się, że sprzedali niedawno willę w Los Angeles. Zrobili na tym dobry interes.

Share
Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrell sprzedali bajeczną willę
Źródło: Getty Images
dedkgy9

Alicja Bachleda-Curuś jest w nowym związku, o czym donosiliśmy. Jednak już na zawszena zawsze będzie kojarzona ze swoim dawnym partnerem - Colinem Farrellem. To był związek, któremu przyglądało się pół świata i trudno się dziwić. Piękna i zdolna para. Rozstanie ogłosili w styczniu 2011 roku, a plotki o ich życiu prywatnym nie cichną.

Zobacz: Bachleda-Curuś zachwyca się Los Angeles w barze: "Mój ulubiony drink to mezcal"

"Fakt" podaje, że aktorska para sprzedała willę, którą nabyli za czasów ich kwitnącego związku. Posiadłość w Los Angeles wygląda niepozornie od frontu, ale wnętrza robią ogromne wrażenie. Bajkowe otoczenie, luksusowe wnętrza... To gniazdko powędrowało już do nowych właścicieli.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dom, jak ustalił tabloid, wyceniono na 1,5 mln dolarów, czyli prawie 6 mln zł. Sprzedany został za 1,3 mln dolarów. To wciąż sporo. A zważywszy na to, że Bachleda-Curuś i Farrell kupili willę za 114 tys. dolarów mniej, udało im się nieco zarobić.

dedkgy9

Jak donosi "Fakt", Bachleda-Curuś mieszkała tam od 2010 r., czyli już pod koniec romansu z hollywoodzkim gwiazdorem. Colin bywał w willi wyjątkowo rzadko. Gdy dom był kupiony, między partnerami nie układało się najlepiej. A przypomnijmy, że nieco wcześniej - bo w 2009 r. - na świat przyszedł ich syn. Henry Tadeusz.

dedkgy9

Podziel się opinią

Share
dedkgy9
dedkgy9