Trwa ładowanie...
d24rsvh

Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera? Internauci dostrzegli pierścionek zaręczynowy

Alicja Bachleda-Curuś po raz kolejny się zakochała. Internauci spekulują, że nowy związek aktorki może zakończyć się ślubem.
Share
Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera? Internauci dostrzegli pierścionek zaręczynowy
Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera? Internauci dostrzegli pierścionek zaręczynowyŹródło: ONS.pl
d24rsvh

Alicja Bachleda-Curuś przyleciała wraz z synem do Krakowa z okazji świąt Bożego Narodzenia, gdzie powitała ich jej mama. Aktorce towarzyszyła jednak jeszcze jedna osoba. Był to Amerykanin, z którym pojawiła się na mszy żałobnej za Piotra Woźniaka-Staraka.

Para spędziła zeszłoroczne święta w Zakopanem, gdzie początkowo również mieli zostać na Sylwestra. Ostatecznie zdecydowali się powitać Nowy Rok w Los Angeles. Z tej okazji Bachleda-Curuś opublikowała zdjęcie, pod którym złożyła życzenia swoim fanom. Na zamieszczonej fotografii można zauważyć pierścionek na serdecznym palcu aktorki. Wielu internautów zaczęło spekulować, że gwiazda może niedługo wyjść za mąż.

Alicja Bachleda-Curuś na ten moment nie potwierdza tych informacji. Jednak z treści opublikowanych życzeń można wywnioskować, że aktorka ma poważne plany na 2020 r.

"Happy New Year! Szcześliwego Nowego Roku! Niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy, niech wszystko, nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym, ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia! Bądźmy dla innych dobrzy, dla siebie samych łaskawi. Kochajmy i cieszmy się każdym dniem!" - czytamy.

d24rsvh

Podziel się opinią

Share
d24rsvh
d24rsvh