Trwa ładowanie...
d2shaot

Alicja Bachleda-Curuś miałaby wyjść wkrótce za mąż. Nikt nie wie, kim jest narzeczony

Alicja Bachleda-Curuś wkrótce może wyjść za mąż. Tak twierdzą niektóre portale w Polsce. Gwiazda pochwaliła się niedawno pierścionkiem zaręczynowym i wszystko wskazuje na to, że stanie z partnerem na ślubnym kobiercu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś (East News)
d2shaot

Alicja Bachleda-Curuś kilka tygodni temu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Narzeczonego na razie nie chce pokazywać światu. - Zawsze wierzyłam, że najważniejsze są wewnętrzne szczęście i spokój. I ja w tym miejscu właśnie się znajduję. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć - przyznała w rozmowie z magazynem "Party".

Portale show biznesowe w Polsce są przekonane, że za kilka miesięcy gwiazda będzie brała ślub, a jej związek będzie pełen szczęścia. W przeszłości, angażowała się w związki z głośnymi postaciami, m.in. Piotrem Woźniakiem-Starakiem, Colinem Farrellem i Marcinem Gortatem. Jednak nie kończyły się one szczęśliwie.

Pojawiały się też doniesienia, że Farrell miał zabraniać Bachledzie-Curuś angażowania się w kolejne związki. Nie chciał czuć zazdrości wobec nich i ich kontaktów z synem Henrym Tadeuszem.

- Zawsze lubiłam dzieci, ale nie czułam jeszcze potrzeby, żeby zakładać rodzinę. Tylko że los nie dał mi wyboru, bo poznałam Colina. Spadło na nas takie uczucie, że wiedzieliśmy, że czeka nas coś wyjątkowego. I pojawił się Henio – powiedziała w jednym z wywiadów przed laty.

Alicji Bachledzie-Curuś pozostaje życzyć szczęścia w nowym związku.

d2shaot

Podziel się opinią

Share
d2shaot
d2shaot