Trwa ładowanie...
d2i65ar

Andrzej Grabowski będzie miał chwilę dla siebie. W końcu!

Andrzej Grabowski przyznał, że na urlopie z prawdziwego zdarzenia nie był od lat. Teraz nadrobi zaległości dzięki córkom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Grabowski nie zwalnia tempa.
Andrzej Grabowski nie zwalnia tempa. (ONS.pl)
d2i65ar

Andrzej Grabowski niewątpliwie należy do tych artystów, którzy swój zawód traktują zarówno jako pasję, jak i hobby. Niewątpliwie miłość do sztuki zaszczepił w swoich córkach: Katarzynie i Zuzannie, które dziś także są aktorkami. Wszyscy aktywnie i cieszą się sympatią widzów.

Jednak tak duże poświęcenie zawodowi powoduje, że granica między pracą a wolnym czasem się zaciera. W efekcie na odpoczynek czasu już brakuje. Andrzej Grabowski, który do dziś często podróżuje, by występować na scenach w całym kraju, nie ma czasu na podróże "z przyjemności". Na urlopie nie był już od dłuższego czasu.

- Jechałem występować nad morze, to tam miałem dzień wolny i wtedy odpoczywałem. Podobnie było w górach, ale nie wyjeżdżałem na tygodniowy wypoczynek. W tym roku po wielu latach pierwszy raz polecę na zagraniczne wakacje. Po 15 latach pojadę na pierwszy urlop z prawdziwego zdarzenia. Zamierzam wyłączyć telefon i mieć chwilę dla siebie – powiedział tygodnikowi "Na żywo".

d2i65ar

Aktor zdaje sobie jednak sprawę, jak ważne oprócz aktywności zawodowej jest dbanie o siebie. Niemniej wciąż skupiał się na pracy i miał coraz mniej czasu dla rodziny i dla siebie, co podobno bardzo martwiło córki. W końcu postawiły sprawę jasno: pora porządnie odpocząć. I to one właśnie zmotywowały aktora, by nieco zwolnił tempo i wyjechał na prawdziwe wakacje.

- Zbuntowały się i zapowiedziały, że jeśli nie odpocznie, nie wyjedzie na urlop z prawdziwego zdarzenia, one przestaną go odwiedzać w domu pod Warszawą. Przemyślał sprawę i przyznał im rację – twierdzi na łamach tygodnika osoba zaprzyjaźniona z artystą.

d2i65ar

Podziel się opinią

Share
d2i65ar
d2i65ar