Trwa ładowanie...

Angelina Jolie i Colin Farrell znowu mają się ku sobie. "Stara miłość nie rdzewieje"

Ich romansem żyło kiedyś całe Hollywood. Angelina Jolie i Colin Farrel byli parą idealną. Oboje piękni, pożądani i z licznymi sukcesami zawodowymi na koncie. Teraz znowu aż huczy od plotek o ich rzekomym romansie.

Share
Angelina Jolie i Colin Farrell znowu mają się ku sobie. "Stara miłość nie rdzewieje"Źródło: East News, fot: East News
d401q4v

Zanim Colin Farrell poznał Alicję Bachledę - Curuś miał wiele romansów i miłosnych przygód. Urokowi przystojnego irlandzkiego aktora do dzisiaj nie mogą oprzeć się kobiety. Spotykał się nawet z Britney Spears! Przystojny aktor tym razem na nowo oczarował Angelinę Jolie. O romansie tych dwojga było kiedyś bardzo głośno. Colin Farrell i Angelina Jolie spotkali się na planie filmu "Alexander". Ponoć od razu między nimi zaiskrzyło, choć oni ani nie potwierdzali, ani nie zaprzeczali medialnym doniesieniom.

Byli parą idealną. Ponadto Jolie wielokrotnie deklarowała, jak ważny jest dla niej seks. Farrell zresztą również słynął z wielu romansów i miłosnych przygód. Plotki o tym, że dwa największe nazwiska Hollywood do siebie wróciły, nie cichną.

ZOBACZ TAKŻE: Wróblewska polską Angeliną Jolie? "Od dziecka widziałam problemy na świecie"

Angelina Jolie pojawiła się ostatnio z dziećmi (14-letnią Zaharą, 12-letnią Shiloh i 10-letnimi bliźniakami Vivienne i Knoxa) na premierze filmu "Dumbo". Pikanterii dodaje fakt, że gra w nim właśnie Colin Farrell. To tylko podsyciło plotki o ich ponownym romansie.

d401q4v

Na uroczystej premierze pojawił się także sam gwiazdor. Na czerwony dywan zabrał syna ze związku z Alicją Bachledą-Curuś, Henry’ego.

- Przeszli bardzo długą drogę od czasów kiedy wdali się w romans na planie "Alexandra" w 2004 roku. Colin jest teraz zupełnie innym mężczyzną. Żyje jak porządny człowiek, udziela się charytatywnie i jest fantastycznym ojcem. Angelina zwykle dostaje to, czego chce i nie można zaprzeczyć, że mają chemię. Prawdopodobnie patrzymy na rozkwit nowego romansu – wyjawia informator "Radar Online".

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli rozwód. Przez lata byli najbardziej uwielbianą parą w Hollywood. Po 10 latach związku pobrali się i od tamtej chwili stawiani byli za wzór małżeństwa i przykładnych rodziców.

Niestety, po 2 latach miłosna idylla dobiegła końca, a byli kochankowie spotkali się w sądzie. I o ile w kwestii rozwodu byli zgodni, o tyle w kwestii opieki nad dziećmi nie mogą dogadać się do dzisiaj.

Od kiedy Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem, media na całym świecie łączą ją z różnymi mężczyznami.

d401q4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d401q4v