WP

Angelina Jolie jest już wolna. Kwestionuje, czy kiedykolwiek jeszcze wyjdzie za mąż

Angelina Jolie i Brad Pitt nie są już oficjalnie małżeństwem. Rozwód skłonił aktorską parę do refleksji o przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie jest już wolna. Kwestionuje, czy kiedykolwiek jeszcze wyjdzie za mąż
(East News, Fot: East News)
WP

Proces rozwodowy Angeliny Jolie i Brada Pitta dobiega końca. Aktorska para w świetle amerykańskiego prawa nie tworzy już małżeństwa. Dzięki temu mogą na nowo układać swoje życie prywatne. Aktorka postanowiła podjąć kolejny krok w tym kierunku i zrezygnowała z nazwiska byłego ukochanego.

- Angelina zdaje sobie sprawę, że sprawa z Bradem skończyła się już na dobre. Rezygnując z nazwiska, pogodziła się z tym, że odtąd idą osobnymi ścieżkami – powiedział informator Hollywoodlife.com

Pitt uszanował jej decyzję, choć zasmuciła go i skłoniła do refleksji, czy jeszcze kiedykolwiek zdecyduje się ożenić. Jak się okazuje, aktorkę pochłniają podobne rozważania.

WP

Zobacz także: Angelina Jolie podjęła decyzję. Zrezygnowała z nazwiska Pitt

- Zdała sobie sprawę, że to definitywny koniec ważnego etapu w jej życiu. Kochała Brada i myślała, że już zawsze będzie nosić nazwisko Pitt. Długi rozwód był trudnym i wymagającym okresem. To sprawiło, że zaczęła kwestionować, czy jeszcze kiedykolwiek wyjdzie za mąż i będzie dzielić z kimś nazwisko – dodało źródło serwisu.

Kolorowa prasa sugeruje, że tak piękna aktorka nie będzie długo samotna. Hollywoodlife.com podkreśla jednak, że aktorka nie informowała o żadnym znaczącym związku odkąd rozstała się z Bradem. Zamiast angażować się w nowe związki, woli spędzać czas z dziećmi i skupiać się na pracy i rozwoju kariery.

Zobacz także: Angelina Jolie i Brad Pitt oficjalnie zostali singlami

WP

Byłym małżonkom pozostała do uregulowania kwestia opieki nad dziećmi. W tej sprawie podobno zaczynają się coraz lepiej porozumiewać. Oboje są oddani idei wspólnego, parnterskiego wychowywania dzieci.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP