Trwa ładowanie...

Angelina Jolie pozwoli dzieciom spędzić wakacje z Bradem Pittem

Angelina Jolie postanowiła zakopać topór wojenny i poprosiła Brada Pitta, by zabrał ich dzieci na wakacje.

Share
Angelina Jolie pozwoli dzieciom spędzić wakacje z Bradem PittemŹródło: East News, fot: David Fisher/REX
d4jd1ur

Brad Pitt będzie miał okazję spędzić więcej czasu ze swoimi dziećmi, w czasie gdy Angelina Jolie będzie kręcić nowy film w Meksyku. To niespodziewany zwrot w batalii, którą była para toczy ze sobą od dłuższego czasu. Tak przynajmniej donosi "The Sun".

Jolie i Pitt toczą ze sobą bitwy w sądzie o opiekę nad sześciorgiem dzieci: Maddoksem (17), Paksem (15), Zaharą (14), Shiloh (13) i bliźniakami Vivvienne i Knoksem (10).

Od momentu rozstania w 2016 r. Angelina Jolie i Brad Pitt traktują się jak największych wrogów. Nie potrafią dojść do porozumienia, a każda kwestia związana z rozstaniem na nowo rozbudza negatywne emocje.

Głównym powodem kłótni jest opieka nad dziećmi. Kwestia jest o tyle trudna do rozwiązania, że żadne z nich nie chce pójść na kompromis. Angelina chciała całkowicie zakazać byłemu partnerowi opieki nad dziećmi. Jednak sąd na to nie przystał, dlatego postanowiła utrudniać Bradowi jakikolwiek kontakt z maluchami.

d4jd1ur

Teraz jednak okazuje się, że Jolie postanowiła wyciągnąć rękę do byłego partnera i zaproponowała mu spędzenie wakacji z dziećmi. Być może doszła do wniosku, że przyda jej się rodzicielskie wsparcie byłego partnera w czasie, gdy ona będzie pracować na planie nowego filmu.

Jak donosi źródło "The Sun", Brad jest wniebowzięty. Postanowił zaprosić też dziadków swoich dzieci na wspólne wakacje:

- Brad zaprosił swoich rodziców, by przyjechali do ich domu w LA i spędzili ten czas w gronie rodzinnym.

Zobacz także: Agata Młynarska: "Wszystkim rozwodzącym się życzę, aby nie dewastowali swojego życia"

d4jd1ur
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jd1ur
d4jd1ur