Kolejny etap wojny między Jolie i Pittem. Brad odpowiada na zarzuty byłej partnerki

Kiedyś byli parą idealną, dziś prowadzą otwartą wojnę. Od dwóch lat Angelina i Brad nie mogą się rozstać, bo kompletnie nie potrafią dojść do porozumienia. Wciąż tylko celują w siebie słownymi przepychankami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kiedyś byli nierozłączni, dziś traktują się jak największych wrogów.
Kiedyś byli nierozłączni, dziś traktują się jak największych wrogów. (ONS.pl)
WP

Od momentu rozstania w 2016 r. Angelina Jolie i Brad Pitt traktują się jak największych wrogów. Nie potrafią dojść do porozumienia, a każda jedna kwestia związana z rozstaniem na nowo rozbudza negatywne emocje.

Głównym powodem kłótni jest opieka nad dziećmi. Kwestia jest o tyle trudna do rozwiązania, że żadne z nich nie chce pójść na kompromis. Angelina chciała całkowicie zakazać byłemu partnerowi opieki nad dziećmi. Jednak sąd na to nie przystał, dlatego postanowiła utrudniać Bradowi jakikolwiek kontakt z maluchami.

WP

Jolie publicznie oskarżyła Pitta o niepłacenie alimentów. Aktor postanowił wreszcie odpowiedzieć. Jego prawnicy nazwali Angelinę kłamcą i manipulatorką. Stanowczo zaprzeczyli, jakoby Brad uchylał się od płacenia na rzecz dzieci. Oświadczyli, że w ciągu ostatnich dwóch lat poświęcił on ponad 9 mln dolarów. 1,3 mln to wydatek na rzecz alimentów, zaś 8 mln pożyczył byłej partnerce, by mogła kupić dom, w którym zresztą teraz mieszka.

Wydaje się, że wojna jaka rozpętała się pomiędzy tą dwójką, nie skończy się tak szybko. Żadne nie chce ustąpić, a w całej sytuacji najbardziej pokrzywdzone są dzieci celebrytów.

 

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP