Trwa ładowanie...

Ania Przybylska w pięknym wspomnieniu mamy. Przyszła na świat w Boże Narodzenie

Przyszła na świat w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. W tym wyjątkowym, przedświątecznym czasie najwcześniejsze chwile dzieciństwa Ani Przybylskiej wspomina w jednym z tygodników jej mama.

Ania Przybylska w pięknym wspomnieniu mamy. Przyszła na świat w Boże NarodzenieŹródło: Forum
d18uu0d
d18uu0d

Ania Przybylska wciąż jest obecna we wspomnieniach jej bliskich, przyjaciół i fanów. Cytaty z wywiadów, których udzielała przed laty, do dziś można znaleźć w sieci.

Przy najróżniejszych okazjach wracają wspomnienia o nieodżałowanej aktorce. Zazwyczaj dotyczą jednak jej ról i zawodowego życia. Teraz jednak, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, jeden z tygodników zdecydował się przybliżyć bardzo osobistą historię, o której zapewne wiedziało niewielu.

Zobacz wideo: Siostra Anny Przybylskiej wspomina aktorkę

Nie jest tajemnicą, że Anna Przybylska obchodziła urodziny 26 grudnia. Nie wielu wiedziało jednak, że jej rodzice spodziewali się… syna.

d18uu0d

– Do końca przekonywałam męża, że to będzie chłopak – przytacza słowa mamy aktorki "Dobry Tydzień.

Państwo Przybylscy wybrali nawet imię – Łukasz. Ania przyszła na świat w nocy z 25 na 26 grudnia. Niedługo po tym, jak pani Krystyna i pan Bogdan wrócili z rodzinnego świątecznego spotkania.

Niewątpliwie, przyjście na świat dziewczynki było sporym zaskoczeniem. Wybór imienia nie był jednak trudny. Annę wybrała podobno jej o cztery lata starsza siostra – Agnieszka. Dziewczynka, jak przypomina tygodnik, zasłuchiwała się podobno wówczas w przeboju Czerwonych Gitar.

Początek nie był łatwy. To właśnie w 1978 r. była jedna z najbardziej srogich zim. Choć rodzice martwili się o najmłodszą pociechę, jak będzie się chować w mieszkaniu, które w takich warunkach trudno było dogrzać, dziewczynka rozwijała się prawidłowo.

Po latach wprost uwielbiała Boże Narodzenie, a największą przyjemność przynosiło jej obdarowywanie bliskich podarkami. A urodziny w drugi dzień świąt zawsze obchodziła hucznie.

d18uu0d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18uu0d