Trwa ładowanie...

Anna Dymna nie kryje radości. "Nareszcie mam córeczkę"

Anna Dymna jest matką dorosłego syna i wygląda na to, że zawsze chciała mieć też córkę. Jej marzenie, w pewnym sensie, w końcu się spełniło. Po latach nieformalnego związku syn Michał zdecydował się na ślub z Agatą, którą szczęśliwa teściowa nazwała "córeczką".

Share
Anna Dymna cieszy się, że syn w końcu się ożenił
Anna Dymna cieszy się, że syn w końcu się ożenił Źródło: AKPA
d2hy50t

Michał jest synem Anny Dymnej z drugiego małżeństwa. Od kilku lat żył w nieformalnym związku z Agatą Kus, artystką, absolwentką krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pod koniec czerwca Michał stanął w końcu na ślubnym kobiercu, dając powody do radości swojej mamie.

 - Nareszcie mam córeczkę! Marzę o tym, by byli zdrowi i szczęśliwi - mówiła Dymna w rozmowie z "Rewią".

Michał i Agata mieszkają w krakowskim mieszkaniu, które kiedyś należało do Anny Dymnej i jej pierwszego męża Wiesława. Michał dorastał w tym miejscu, a później uczęszczał do szkoły muzycznej i na Uniwersytet Jagielloński. Skończył filmoznawstwo, ale swoją karierę związał z muzyką. Podobno nigdy nie chciał iść w ślady mamy.

- Jestem szczęśliwa, że Michał właśnie tutaj odnalazł szczęście, układa sobie życie i tworzy - wyznała Dymna w wywiadzie.

d2hy50t

Przypomnijmy, że Anna Dymna swojego pierwszego męża Wiesława poznała na studiach. - Nauczył mnie żyć, być aktorką i normalną kobietą - mówiła po latach o Wiesławie, który zmarł w 1978 r.

Po śmierci męża aktorka wpadła w depresję; sądziła, że już zawsze będzie sama i nigdy nie odzyska radości życia. Tak się jednak nie stało. Dymna wyszła za mąż za Zbigniewa Szotę, któremu urodziła syna Michała. Później związała się z Krzysztofem Orzechowskim, który został jej trzecim mężem. Choć od śmierci Wiesława Dymnego minęło wiele lat, Dymna nigdy nie ukrywała, że jest on cały czas obecny w jej życiu.

- Mój obecny mąż akceptuje ten fakt, rozumie to. Inaczej nie bylibyśmy przecież razem. Ani Krzysiu, ani mój drugi mąż nigdy nie czuli, że porównuję ich z Wieśkiem i że żyją w jego cieniu - zapewniała. - Raczej mogli korzystać ze zdobytego przeze mnie, dzięki Wieśkowi, życiowego doświadczenia.

Stara miłość nie rdzewieje. Gwiazdorskie pary po przejściach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2hy50t

Podziel się opinią

Share
d2hy50t
d2hy50t