Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska na spacerze z dwoma wózkami. Ma moc!

Anna Lewandowska po urodzeniu drugiego dziecka chętnie chwali się w mediach społecznościowych córkami i czasem, który z nimi spędza. Ostatnio wybrała się z Klarą i Laurą na spacer. Nie było łatwo.

Anna Lewandowska na spacerze z dwoma wózkami. Ma moc!Źródło: Instagram
dwld65s
dwld65s

Anna i Robert Lewandowscy są rodzicami 3-letniej Klary i blisko 3-tygodniowej Laury. Dziewczynki będą obchodziły urodziny w tym samym czasie, gdyż pierwsza urodziła się 4 maja, a druga 6 maja.

Podczas gdy Robert wrócił już do treningów i rozgrywania meczów, Ania spędza z dziewczynkami rodzinny czas. Ostatnio wybrały się na spacer. Obie córki Lewandowskich jechały w wózkach. Klara ma do dyspozycji spacerówkę, Laura zajmuje gondolę.

Wózek Cybex Priam 2.0 Lux Spring Blossom Light 2 w 1 (spacerówka + gondola) kosztuje 7 tysięcy złotych, ale jak widać sprawdza się doskonale.

Ania pokazała urocze zdjęcie, jak prowadzi obie córki przez park. Podzieliła się też przemyśleniem na temat łączenia roli mamy z pracą oraz pasją.

dwld65s

"Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról." - napisała na Instagramie.

Lewandowska prezentuje się świetnie, choć opieka nad dwójką małych dzieci na pewno nie należy do najłatwiejszych. Fanki w komentarzach wyraziły podziw dla niej i jej organizacji.

dwld65s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwld65s