Trwa ładowanie...
d1w4i95

Anna Lewandowska na uroczystej ceremonii u Agaty Dudy

Anna Lewandowska zagościła ostatnio w Pałacu Prezydenckim. Spotkała się tam z Agatą Dudą, żeby przyznać medale Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (East News, Fot: East News)
d1w4i95

Kilka dni temu zakończyły się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi i Dubaju. Polska Reprezentacja Olimpiad Specjalnych opuściła Zjednoczone Emiraty Arabskie z rekordową ilością 69 medali, w tym aż 30 złotych, 21 srebrnych i 18 brązowych. To o trzy krążki więcej, niż przywieźli polscy sportowcy z niepełnosprawnością intelektualną z poprzednich Światowych Letnich Igrzysk w Los Angeles w 2015 roku.

Anna Lewandowska jest prezesem Olimpiad Specjalnych w Polsce. 3 kwietnia zaszczyciła swoją obecnością w Pałacu Prezydenckim, żeby w towarzystwie Agaty Dudu uhonorować zwycięzców.

ZOBACZ TAKŻE: Odwiedzieliśmy Healthy Center by Ann. To tu zajęcia prowadzi Anna Lewandowska i jej zespół

- Dumna, szczęśliwa? Pewnie, że tak. Jestem po prostu niesamowicie pozytywnie wzruszona. Zawsze mamy jakieś oczekiwania wobec siebie i innych, ale tyle medali? Każdemu z nas życzę tyle pogody ducha, woli walki, siły ile mają nasi zawodnicy - powiedziała ostatnio Anna Lewandowska.

d1w4i95

- Bardzo dziękuję też wszystkim, którzy nam pomagają. Olimpiady Specjalne, te sukcesy, szczęście – nie byłyby możliwe gdyby nie pomoc dobrych ludzi. Dziękuję wam - dodała.

Na profilu na Instagramie Anny Lewandowskiej znajdziemy pierwsze zdjęcia z wizyty u Agtaty Dudy.

   Instagram.com
(Instagram.com, Fot: Instagram)
   Instagram.com
(Instagram.com, Fot: Instagram)
d1w4i95

Podziel się opinią

Share
d1w4i95
d1w4i95