Trwa ładowanie...
d32qukl

Anna Lewandowska w ciąży na siłowni. Brzuszek jest już ogromny

Anna Lewandowska powinna urodzić za niecałe dwa miesiące. Jednak nie ma zamiaru bezczynnie leżeć i stara się aktywnie spędzać czas na siłowni, znajdując odpowiednie dla siebie w takim stanie ćwiczenia. Motywuje swoje fanki do podobnego treningu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska niedługo urodzi drugie dziecko
Anna Lewandowska niedługo urodzi drugie dziecko (East News)
d32qukl

Ciąża Anny Lewandowskiej jest jednym z głośniejszych tematów w show-biznesie. Wielu Polaków interesuje się jej przebiegiem oraz tym, co trenerka robi, żeby pozostać w formie w trakcie jej trwania i po urodzeniu dziecka. Jak widać, robi wszystko przemyślanie.

Teraz żona Roberta Lewandowskiego wymyśliła kolejny rodzaj treningu. Tabata, czyli krótki i intensywny trening podkręcający metabolizm i przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej, może dać naprawdę świetne efekty.

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Przy okazji Lewandowska motywuje swoje fanki do treningu tabaty. "Ileż ja dostałam pięknych metamorfoz po zastosowaniu tego programu!" - wyznała w treści posta na Instagramie.

d32qukl

Lewandowska ma urodzić dziecko w kwietniu. Widać, że jej ciążowy brzuszek jest już naprawdę sporych rozmiarów. Wygląda jednak na to, że ciąża rozwija się bez żadnych komplikacji.

d32qukl

Podziel się opinią

Share

d32qukl

d32qukl