Trwa ładowanie...

Anna Maleady zdradziła, co szykuje na urodziny Stana Borysa

Ups, po niespodziance. Anna Maleady, partnerka Stana Borysa, wyjawiła w rozmowie z tabloidem, jaką imprezę organizuje na jego 78. urodziny i kto przyjedzie. Miejmy tylko nadzieję, że Stan nie ma dostępu do internetu!

Anna Maleady zdradziła, co szykuje na urodziny Stana BorysaŹródło: East News, fot: VIPHOTO
d1zb0ur
d1zb0ur

Na początku roku, w lutym, Stan Borys trafił do szpitala. Muzyk miał udar niedokrwienny. Bliscy i fani tygodniami śledzili wieści na temat jego stanu zdrowia. Artysta częściowo odzyskał sprawność, choć dalej chodzi na rehabilitację. Bo przypomnijmy, gdy odzyskał w szpitalu przytomność okazało się, że ma paraliżowaną lewą stronę ciała, nie ma czucia w lewej ręce.

Muzyk, jak wyjaśnia Maleady w rozmowie z "Faktem", nadal przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym w Bielsku-Białej. Ma wokół siebie nie tylko dobrych specjalistów, ale przede wszystkim partnerkę, która wspiera go w chwilach słabości. Anna Maleady wyjawiła w rozmowie z tabloidem, jak będą świętować 78. urodziny Stana. Muzyk urodził się 3 września, ale wygląda na to, że feta odbędzie się po kilku dniach.

Zobacz: Stan Borys o cenzurze: "To są bzdury! Jestem ponad politykę"

- Stan o niczym nie wie. Nie ma pojęcia, że na godz. 18.30 zorganizowałam uroczystą kolację, na którą zaprosiłam jego przyjaciół. Odbędzie się ona w restauracji oddalonej o ok. trzy kilometry od ośrodka, w którym Stan przebywa. Z osób znanych zapowiedział się, m.in. Marcin Daniec, oraz artyści z Gangu Marcela. Nasi przyjaciele o wszystkim dowiedzieli się wcześniej, ponieważ będą musieli dojechać z Warszawy, Krakowa i okolic Bielska-Białej - czytamy.

d1zb0ur

Specjalnie dla muzyka ze Stanów przyjedzie też jego przyjaciel. - Stan wie, że wybieramy się na urodzinową kolację, ale nie ma pojęcia, kogo zastanie przy stoliku w restauracji - wyjaśnia dodatkowo kobieta.

Cóż, mamy nadzieję, że Stan Borys jednak będzie miał niespodziankę i nie dowie się z sieci wszystkich smaczków o imprezie! A nam pozostaje życzyć 100 lat w zdrowiu!

d1zb0ur
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zb0ur