Trwa ładowanie...
d5ukmae

Anna Maleady zdradziła, co szykuje na urodziny Stana Borysa

Ups, po niespodziance. Anna Maleady, partnerka Stana Borysa, wyjawiła w rozmowie z tabloidem, jaką imprezę organizuje na jego 78. urodziny i kto przyjedzie. Miejmy tylko nadzieję, że Stan nie ma dostępu do internetu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stan Borys wraca do zdrowia po udarze.
Stan Borys wraca do zdrowia po udarze. (East News, Fot: VIPHOTO)
d5ukmae

Na początku roku, w lutym, Stan Borys trafił do szpitala. Muzyk miał udar niedokrwienny. Bliscy i fani tygodniami śledzili wieści na temat jego stanu zdrowia. Artysta częściowo odzyskał sprawność, choć dalej chodzi na rehabilitację. Bo przypomnijmy, gdy odzyskał w szpitalu przytomność okazało się, że ma paraliżowaną lewą stronę ciała, nie ma czucia w lewej ręce.

Muzyk, jak wyjaśnia Maleady w rozmowie z "Faktem", nadal przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym w Bielsku-Białej. Ma wokół siebie nie tylko dobrych specjalistów, ale przede wszystkim partnerkę, która wspiera go w chwilach słabości. Anna Maleady wyjawiła w rozmowie z tabloidem, jak będą świętować 78. urodziny Stana. Muzyk urodził się 3 września, ale wygląda na to, że feta odbędzie się po kilku dniach.

Zobacz: Stan Borys o cenzurze: "To są bzdury! Jestem ponad politykę"

- Stan o niczym nie wie. Nie ma pojęcia, że na godz. 18.30 zorganizowałam uroczystą kolację, na którą zaprosiłam jego przyjaciół. Odbędzie się ona w restauracji oddalonej o ok. trzy kilometry od ośrodka, w którym Stan przebywa. Z osób znanych zapowiedział się, m.in. Marcin Daniec, oraz artyści z Gangu Marcela. Nasi przyjaciele o wszystkim dowiedzieli się wcześniej, ponieważ będą musieli dojechać z Warszawy, Krakowa i okolic Bielska-Białej - czytamy.

d5ukmae

Specjalnie dla muzyka ze Stanów przyjedzie też jego przyjaciel. - Stan wie, że wybieramy się na urodzinową kolację, ale nie ma pojęcia, kogo zastanie przy stoliku w restauracji - wyjaśnia dodatkowo kobieta.

Cóż, mamy nadzieję, że Stan Borys jednak będzie miał niespodziankę i nie dowie się z sieci wszystkich smaczków o imprezie! A nam pozostaje życzyć 100 lat w zdrowiu!

PRZECZYTAJ TEŻ: Stan Borys wraca do zdrowia po udarze. Zdradza, jak wygląda jego sytuacja

d5ukmae

Podziel się opinią

Share
d5ukmae
d5ukmae