Trwa ładowanie...
d3lkm9l

Anna Mucha ma nowego partnera, z którym chodzi na podwójne randki. Nie jest nim Kuba Wojewódzki

Anna Mucha od kilku tygodni spotyka się z nowym partnerem. Wcześniej pojawiały się doniesienia, że łączy ją coś więcej z Kubą Wojewódzkim. Aktorka nie jest jednak w związku z dziennikarzem. Portale show biznesowe piszą o biznesmenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha ma nowego partnera
Anna Mucha ma nowego partnera (ONS.pl)
d3lkm9l

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie byli widywani razem dość często. Spekulowano, że mogli do siebie wrócić i znów tworzyć szczęśliwy związek, a plotki były ciągle podkręcane przez ich wspólne zdjęcia. Okazuje się, że są jedynie przyjaciółmi. Na światło dzienne wyszły też nowe informacje o życiu miłosnym aktorki. Od jakiegoś czasu ma nowego partnera.

Jak podaje pudelek.pl, Mucha od lutego spotyka się z "biznesmenem z Warszawy". Jednak nie wiadomo o nim zbyt wiele. Według osób z otoczenia aktorki jest ona zadowolona z nowego związku. - Ania spotyka się z nim od dwóch miesięcy. Jest bardzo tajemniczy, ale wiadomo, że pochodzi z Warszawy - twierdzi źródło portalu.

ZOBACZ TEŻ: "Dance Dance Dance": Anna Mucha zalana łzami. "Jestem kompletnie rozwalona"

O nowym związku Muchy wie już jej był partner, Marcel Sora, z którym ma dwoje dzieci. Miał też okazję go poznać. Według źródła "Pudelka" wszyscy spotykają się na wspólnych randkach.

- To świeża sprawa, ale Ania jest bardzo szczęśliwa. Ona i Marcel często spotykają się we czwórkę, ze swoimi nowymi partnerami - przyznał informator.

Zobacz najlepsze maseczki ochronnę na wiosnę!

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d3lkm9l

Podziel się opinią

Share
d3lkm9l
d3lkm9l