Trwa ładowanie...
anna skura
27-08-2018 14:33

Anna Skura zdradziła imię swojego dziecka. Ma fantazję!

Blogerka wybrała dość nietypowe imię dla swojej nowo narodzonej córki. Mała nazywa się Melody Imaan.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Skura zdradziła imię swojego dziecka. Ma fantazję!Źródło: Instagram.com
d24icke
d24icke

Młoda mama źle wspomina poród, ale już czuje się dobrze. Wróciła już do blogowania i zajęć z tym związanych. Co jakiś czas chwali się zdjęciami swojego dziecka na Instagramie.

Anna Skura jest popularną blogerką. Tematyka jej wpisów kręci się głównie wokół podróżowania po całym świecie. Blogerka znana jako WhatAnnaWears pokazuje swoje zagraniczne życie, miejsca, w których mieszka, ale też ubrania, pisze o kosmetykach, jedzeniu, sposobach na spędzanie czasu. Obecnie znajduje się w Nowym Jorku, gdzie pojechała, aby urodzić swoje pierwsze dziecko - wcześniej mieszkała na Seszelach. Dziewczynka przyszła na świat około 10 dni temu i natychmiast zawróciła w głowie młodej mamie.

Teraz Skura postanowiła zdradzić, jakie imię będzie nosić jej pierworodna. Trzeba przyznać, że młoda matka ma fantazję: - Poznajcie naszą dziewczynkę Melody Imaan, nową towarzyszkę naszych podróży, która wniosła w nasze życie tyle niespodziewanej miłości i szczęścia – napisała. Pieszczotliwie pisze o córce "Melodyjka".

Na Instagramie pokazała też zdjęcie małej – trzyma dziewczynkę na rękach nad wanną ze złotym kranem, pełną mlecznej wody i płatków róż. Dziecko ma na główce wianek. Myślicie, że tak wygląda codzienna kąpiel dziewczynki?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d24icke
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24icke