ycipk-45eu5m

Antek Królikowski jest po uszy zakochany w swojej nowej dziewczynie

Antek Królikowski pochwalił się kolejnym zdjęciem z ukochaną. Partnerka zastąpiła u jego boku Julię Wieniawę. Wygląda na to, że ta dwójka ma się doskonale.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królikowski z nową dziewczyną
Królikowski z nową dziewczyną (ONS.pl)
ycipk-45eu5m

Kiedy Antek Królikowski rozstał się z Julią Wieniawą, fani aktora zastanawiali się, co dalej. Królikowski był z Wieniawą na tyle długo, że wydawało się, iż stworzyli stały związek. Niestety, ich drogi się rozeszły. Szybko jednak okazało się, że wielbiciele niepotrzebnie martwili się o życie miłosne gwiazdora. Królikowski spotyka się teraz z Kasią Dąbrowską, która nie jest związana z show-biznesem. Choć deklarował, że nie chce jej "mieszać" do świata rozrywki, stało się inaczej. Królikowski dość często bowiem chwali się zdjęciami z nową partnerką.

Królikowski zabrał nową dziewczynę na festiwal, na którym była Wieniawa: "Robi wszystko żebyśmy uwierzyli, że jest szczęśliwy"

ycipk-45eu5m

Ostatnio na swoim instagramowym profilu pokazał fotkę z Kasią. Napisał: "Najlepiej". Gdy aktor udostępnił zdjęcie, Dąbrowska skomentowała je, pisząc: "Love U". Antek odpowiedział nie słowami, ale ikonkami serc. Nie ma wątpliwości, że miłość kwitnie.

Królikowski w "Dzień Dobry TVN" mówił:

- Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwarcia OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance.

ycipk-45eu5m

Sądzicie, że związek między aktorem a "zwykłą" dziewczyną ma szansę powodzenia? Do tej pory Królikowski spotykał się z kobietami z branży: Julią Wieniawą, Kasią Sawczuk, Joanną Jarmołowicz, Laurą Breszką. Obecnie Wieniawa widuje się z Baronem, a Jarmołowicz... jest partnerką brata Antka.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-45eu5m

ycipk-45eu5m
ycipk-45eu5m