Trwa ładowanie...

Antek Królikowski jest po uszy zakochany w swojej nowej dziewczynie

Antek Królikowski pochwalił się kolejnym zdjęciem z ukochaną. Partnerka zastąpiła u jego boku Julię Wieniawę. Wygląda na to, że ta dwójka ma się doskonale.

Antek Królikowski jest po uszy zakochany w swojej nowej dziewczynieŹródło: ONS.pl
d23t4hx
d23t4hx

Kiedy Antek Królikowski rozstał się z Julią Wieniawą, fani aktora zastanawiali się, co dalej. Królikowski był z Wieniawą na tyle długo, że wydawało się, iż stworzyli stały związek. Niestety, ich drogi się rozeszły. Szybko jednak okazało się, że wielbiciele niepotrzebnie martwili się o życie miłosne gwiazdora. Królikowski spotyka się teraz z Kasią Dąbrowską, która nie jest związana z show-biznesem. Choć deklarował, że nie chce jej "mieszać" do świata rozrywki, stało się inaczej. Królikowski dość często bowiem chwali się zdjęciami z nową partnerką.

Królikowski zabrał nową dziewczynę na festiwal, na którym była Wieniawa: "Robi wszystko żebyśmy uwierzyli, że jest szczęśliwy"

Ostatnio na swoim instagramowym profilu pokazał fotkę z Kasią. Napisał: "Najlepiej". Gdy aktor udostępnił zdjęcie, Dąbrowska skomentowała je, pisząc: "Love U". Antek odpowiedział nie słowami, ale ikonkami serc. Nie ma wątpliwości, że miłość kwitnie.

d23t4hx

- Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwarcia OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance.

Sądzicie, że związek między aktorem a "zwykłą" dziewczyną ma szansę powodzenia? Do tej pory Królikowski spotykał się z kobietami z branży: Julią Wieniawą, Kasią Sawczuk, Joanną Jarmołowicz, Laurą Breszką. Obecnie Wieniawa widuje się z Baronem, a Jarmołowicz... jest partnerką brata Antka.

d23t4hx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23t4hx