Trwa ładowanie...

Antek Królikowski zakochany. "Moje serce jest zajęte"

Pod koniec 2018 r. pisaliśmy o rozstaniu Antka Królikowskiego oraz Julii Wieniawy. Zdaje się, że oboje znaleźli już pocieszenie. Nie załamują się i wciąż szukają miłości życia.

Share
Antek Królikowski zakochany. "Moje serce jest zajęte"Źródło: East News, fot: East News
d3h9w1k

Związek Antka Królikowskiego oraz Julii Wieniawy trwał dwa lata. Choć zdawało się, że nic nie popsuje ich relacji, coś poszło nie tak. Wieniawa i Królikowski mieli inne oczekiwania od życia. To ich poróżniło na tyle, że postanowili zerwać ze sobą.

ZOBACZ TAKŻE: Wieniawa i Baron są parą! "Testują miłość w różnych warunkach atmosferycznych" (KLIKA PUDELKA)

W mediach aż huczy od plotek na temat związku Julii Wieniawy i Aleksandra Barona, choć żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło doniesień.

Tymczasem Antek Królikowski również nie próżnuje. Jak podaje "Fakt", jego nowa dziewczyna jest o prawie 10 lat młodsza, ale żadne z nich nie poszukuje rozgłosu.

- Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek - powiedział "Faktowi".

Wcześniej Antek pokazał tajemnicze zdjęcie. Wszystko wskazuje na to, że Wieniawa i Królikowski zamknęli poprzedni rozdział w życiu i rozpoczęli nowy.

d3h9w1k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h9w1k
d3h9w1k