ycipk-1t84p8

Antek Królikowski zakochany. "Moje serce jest zajęte"

Pod koniec 2018 r. pisaliśmy o rozstaniu Antka Królikowskiego oraz Julii Wieniawy. Zdaje się, że oboje znaleźli już pocieszenie. Nie załamują się i wciąż szukają miłości życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego to przeszłość
Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego to przeszłość (East News, Fot: East News)
ycipk-1t84p8

Związek Antka Królikowskiego oraz Julii Wieniawy trwał dwa lata. Choć zdawało się, że nic nie popsuje ich relacji, coś poszło nie tak. Wieniawa i Królikowski mieli inne oczekiwania od życia. To ich poróżniło na tyle, że postanowili zerwać ze sobą.

ZOBACZ TAKŻE: Wieniawa i Baron są parą! "Testują miłość w różnych warunkach atmosferycznych" (KLIKA PUDELKA)

ycipk-1t84p8

W mediach aż huczy od plotek na temat związku Julii Wieniawy i Aleksandra Barona, choć żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło doniesień.

Tymczasem Antek Królikowski również nie próżnuje. Jak podaje "Fakt", jego nowa dziewczyna jest o prawie 10 lat młodsza, ale żadne z nich nie poszukuje rozgłosu.

- Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek - powiedział "Faktowi".

ycipk-1t84p8

Wcześniej Antek pokazał tajemnicze zdjęcie. Wszystko wskazuje na to, że Wieniawa i Królikowski zamknęli poprzedni rozdział w życiu i rozpoczęli nowy.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1t84p8

ycipk-1t84p8
ycipk-1t84p8