Trwa ładowanie...

Artyści wspierają strajkujących nauczycieli. Organizują koncert

Strajk nauczycieli to ostatnio jeden z najbardziej nagłaśnianych przez media tematów. Protest podzielił Polaków na przeciwników oraz takich, którzy całym sercem są z pedagogami. Teraz środowiska artystyczne dają wyraz swojego poparcia.

Share
Artyści wspierają strajkujących nauczycieli. Organizują koncertŹródło: ONS.pl
d3b1gqc

Strajk nauczycieli poruszył nie tylko Ministerstwem Edukacji Narodowej, ale także ludźmi, dla których pedagodzy byli i są ważni. Ostatnio, aby to uwidocznić, zorganizowaliśmy specjalną akcję Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel. Pokazaliście nam wówczas, że jesteście wdzięczni nauczycielom za to, jak was ukształtowali. Teraz swoje poparcie dla pedagogów chcą wyrazić artyści.

Wpis Marii Sadowskiej wywołał niemałe poruszenie w sieci. Zresztą zobaczcie sami.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra: Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira

Piosenkarka wyszła z inicjatywą zorganizowania koncertu w najbliższa środę (17 kwietnia) pod Teatrem Studio W Warszawie, który ma być poparciem dla strajkujących nauczycieli.

d3b1gqc

"Chcemy przyciągnąć młodzież i pokazać im, jak ważna jest solidarność i zaangażowanie społeczne. Apeluje do kolegów, aby wystąpili razem z nami. Udział potwierdzili już: Arek Jakubik, Big Cyc, Organek, Wienio, Mika Urbaniak, Natalia Kukulska, No Logo" - napisała na swoim profilu na Facebooku Maria Sadowska.Maria Sadowska.

Jesteście za strajkiem?

d3b1gqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b1gqc