ycipk-j8naar

Artyści wspierają strajkujących nauczycieli. Organizują koncert

Strajk nauczycieli to ostatnio jeden z najbardziej nagłaśnianych przez media tematów. Protest podzielił Polaków na przeciwników oraz takich, którzy całym sercem są z pedagogami. Teraz środowiska artystyczne dają wyraz swojego poparcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska (ONS.pl)
ycipk-j8naar

Strajk nauczycieli poruszył nie tylko Ministerstwem Edukacji Narodowej, ale także ludźmi, dla których pedagodzy byli i są ważni. Ostatnio, aby to uwidocznić, zorganizowaliśmy specjalną akcję Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel. Pokazaliście nam wówczas, że jesteście wdzięczni nauczycielom za to, jak was ukształtowali. Teraz swoje poparcie dla pedagogów chcą wyrazić artyści.

Wpis Marii Sadowskiej wywołał niemałe poruszenie w sieci. Zresztą zobaczcie sami.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra: Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira

ycipk-j8naar

Piosenkarka wyszła z inicjatywą zorganizowania koncertu w najbliższa środę (17 kwietnia) pod Teatrem Studio W Warszawie, który ma być poparciem dla strajkujących nauczycieli.

"Chcemy przyciągnąć młodzież i pokazać im, jak ważna jest solidarność i zaangażowanie społeczne. Apeluje do kolegów, aby wystąpili razem z nami. Udział potwierdzili już: Arek Jakubik, Big Cyc, Organek, Wienio, Mika Urbaniak, Natalia Kukulska, No Logo" - napisała na swoim profilu na Facebooku Maria Sadowska.Maria Sadowska.

ycipk-j8naar

Jesteście za strajkiem?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-j8naar

ycipk-j8naar
ycipk-j8naar