WP

Artyści wspierają strajkujących nauczycieli. Organizują koncert

Strajk nauczycieli to ostatnio jeden z najbardziej nagłaśnianych przez media tematów. Protest podzielił Polaków na przeciwników oraz takich, którzy całym sercem są z pedagogami. Teraz środowiska artystyczne dają wyraz swojego poparcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska (ONS.pl)
WP

Strajk nauczycieli poruszył nie tylko Ministerstwem Edukacji Narodowej, ale także ludźmi, dla których pedagodzy byli i są ważni. Ostatnio, aby to uwidocznić, zorganizowaliśmy specjalną akcję Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel. Pokazaliście nam wówczas, że jesteście wdzięczni nauczycielom za to, jak was ukształtowali. Teraz swoje poparcie dla pedagogów chcą wyrazić artyści.

Wpis Marii Sadowskiej wywołał niemałe poruszenie w sieci. Zresztą zobaczcie sami.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra: Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira

WP

Piosenkarka wyszła z inicjatywą zorganizowania koncertu w najbliższa środę (17 kwietnia) pod Teatrem Studio W Warszawie, który ma być poparciem dla strajkujących nauczycieli.

"Chcemy przyciągnąć młodzież i pokazać im, jak ważna jest solidarność i zaangażowanie społeczne. Apeluje do kolegów, aby wystąpili razem z nami. Udział potwierdzili już: Arek Jakubik, Big Cyc, Organek, Wienio, Mika Urbaniak, Natalia Kukulska, No Logo" - napisała na swoim profilu na Facebooku Maria Sadowska.Maria Sadowska.

WP

Jesteście za strajkiem?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP