Trwa ładowanie...
d2ds1ng

#GdybyNieNauczyciel. Beata Tadla: Nie zaraziłabym się miłością do piękna języka ojczystego

#GdybyNieNauczyciel to specjalna akcja Wirtualnej Polski, w której wyrażamy wdzięczność dla nauczycieli. Dołączyła do nas Beata Tadla, która we wzruszających słowach podziękowała im za zamiłowanie do języka polskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
#GdybyNieNauczyciel Beata Tadla dołączyła do akcji
#GdybyNieNauczyciel Beata Tadla dołączyła do akcji (East News, Fot: East News)
d2ds1ng

#GdybyNieNauczyciel to akcja WP polegająca na pokazaniu, jak ważni w naszym życiu są Nauczyciele. To dzięki nim jesteśmy dziennikarzami, aktorami, politykami, lekarzami, sportowcami. Inspirowali, poświęcali nam czas, wskazali nam, w czym jesteśmy dobrzy. To moment, kiedy możemy pokazać, że są dla nas ważni.

Beata Tadla to jedna z najbardziej cenionych dziennikarek w Polsce. Nie są jej obce największe telewizje w Polsce - TVP, TVN i do niedawna Nowa TV.

d2ds1ng

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tadla nie miała łatwo. Jej zawodowe historie zapierają dech w piersi

Beata Tadla powiedziała wprost. Dziennikarką z krwi i kości jest właśnie dzięki nauczycielom.

#GdybyNieNauczyciel to... - Nigdy nie zaraziłabym się miłością do pięknego języka ojczystego i nie dowiedziałabym się, jak świadomie korzystać z tego wspaniałego narzędzia - powiedziała Beata Tadla w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jeżeli macie podobne wspomnienia i nauczyciele w waszym życiu odegrali także ważną rolę, podzielcie się z nami historiami. Wiadomości piszcie na adres dziejesie.wp.pl

d2ds1ng

Podziel się opinią

Share
d2ds1ng
d2ds1ng