Trwa ładowanie...
depycnc

Aukcja Dody na WOŚP dobiegła końca. Fantastyczny wynik bez wsparcia TVN

Wokalistka wystawiła na licytację suknię, w której zaśpiewała piosenkę "Niech żyje bal" podczas festiwalu w Opolu. Niestety, stacja TVN, która transmitowała finał WOŚP, odmówiła promowania aukcji Dody. To jednak nie zniechęciło Polaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda
Doda (East News)
depycnc

W styczniu odbył się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku Jurek Owsiak z wolontariuszami zbierał pieniądze na rzecz najbardziej potrzebujących. Do akcji zawsze włączają się gwiazdy. Doda zawsze chętnie wspiera takie inicjatywy, dlatego teraz również zdecydowała się wesprzeć Owsiaka.

Zainteresowani mogli wylicytować jej sukienkę, w której zaprezentowała się na festiwalu w Opolu. Wykonała w niej utwór "Niech żyje bal", a jej wykonanie powaliło na kolana widzów. Podobnie jak rok temu, tak i teraz finał WOŚP transmitowała stacja TVN. Przez cały dzień pokazywano, co dzieje się w specjalnie przygotowanym studiu, a także poszczególne aukcje, które są dostępne na Allegro. Niestety, stacja odmówiła pokazania licytacji Dody ze względu na to, że "scenariusz już został zamknięty".

Wokalistka nie kryła swojego rozczarowania, ponieważ liczyła na to, że ze względu na szczytny cel, władze stacje schowają do kieszeni swoje prywatne antypatie. Rabczewska zasugerowała na swoim profilu na Instagramie, że decyzja stacji wynikała z tego, że piosenkarka ma konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak.

Jak widać, to że stacja nie pokazała aukcji Dody, wcale nie sprawiło, że aukcja poszła fatalnie. Wręcz przeciwnie - dzięki sukience, którą gwiazda wystawiła udało się zebrać dodatkowe 16 100 zł! Brawo. A co o sukcesie aukcji sądzi piosenkarka?

depycnc

- Cieszę się, że ja i osoba licytująca mogliśmy pomóc. W końcu to idea powinna być ponad wszystko. Najwidoczniej nie wszyscy to rozumieją - powiedziała Doda w rozmowie z WP Gwiazdy.

Miejmy nadzieję, że tegoroczna sytuacja będzie doskonałą nauczką dla stacji.

allegro.pl

ZOBACZ TAKŻE: Krupa o fajerwerkach WOŚP: "Nie wiem, skąd wyszła informacja, że mam coś przeciwko"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

depycnc

Podziel się opinią

Share

depycnc

depycnc