Trwa ładowanie...
d3ahf8f

Bachleda-Curuś ma szansę wznowić karierę. Nowe wyzwania przed aktorką

Przyjaciółka gwiazdy zaproponowała jej współpracę przy "La la Poland". Program emitowany jest w TVP2.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś (Instagram.com)
d3ahf8f

Mało kto wie, że Alicja Bachleda-Curuś przyjaźni się z inną polską aktorką, Zuzanną Grabowską. Panie poznały się jeszcze w szkole podstawowej. Zagrały też razem w spektaklu telewizyjnym. Później spotkały się też w liceum.

Alicja zdecydowała się na studia w USA, a Zuzanna skończyła aktorstwo w Warszawie. Odległość jednak ich nie rozdzieliła. Kiedy tylko mogą rozmawiają przez internet i spotykają się. Latem bawiły się razem na koncercie Beyonce.

ZOBACZ TAKŻE: Bachleda-Curuś zachwyca się Los Angeles w barze: "Mój ulubiony drink to mezcal"

Grabowska ma świadomość, że Alicji Bachledzie-Curuś nie wiedzie się ostatnio najlepiej. W ostatnim roku nagle zrezygnowała z zagrania głównej roli w serialu "Pod powierzchnią".

d3ahf8f

Jak podaje "Rewia", ostatnio Zuzanna Grabowska wpadła na pewien pomysł. Zaproponowała Alicji współpracę w tworzeniu Kabaretu na Koniec Świata.

- Alicja była bardzo zaskoczona, ale i szczęśliwa. Od razu powiedziała, że chciałaby spróbować swych sił w takiej formule - podaje tygodnik.

d3ahf8f

Aktorka miałaby przylatywać do Warszawy na czas nagrań, które odbywają się raz w miesiącu i trwają kilka dni.

- Reżyser szuka nowych postaci do kabaretu, ale także do serialu "La la Poland". Zuza zarekomendowała już Alę. Teraz muszą się jeszcze spotkać.

Czy to zawodowa szansa dla Alicji Bachledy-Curuś?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3ahf8f

Podziel się opinią

Share
d3ahf8f
d3ahf8f