Trwa ładowanie...
d3ufzv1

Barbara Kurdej-Szatan przejęła się stanem Piotra Fronczewskiego. Chciała dla niego gotować

Aktorka znana jest z tego, że chętnie niesie pomoc. Postanowiła, że zrobi wszystko, co może, by Piotr Fronczewski wrócił do pełni sił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Barbara Kurdej-Szatan martwi się o kolegę
Barbara Kurdej-Szatan martwi się o kolegę (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
d3ufzv1

Barbara Kurdej Szatan i Piotr Fronczewski poznali się kilka lat temu i ponoć od razu bardzo się polubili. Teraz oboje grają w serialu "W rytmie serca". Ponoć aktorka była bardzo przejęta, gdy dowiedziała się, że jej kolega z planu miał stan przedzawałowy.

Przypomnijmy, że na początku lipca 72-letni gwiazdor poczuł się bardzo źle i musiał zostać przewieziony do szpitala. Miało to miejsce chwilę przed piątkowym spektaklem "Słoneczni chłopcy" w Teatrze 6. Piętro. Przedstawienie zostało odwołane, a widzów przeproszono za tę nagłą sytuację.

d3ufzv1

Basia od razu wysłała do szpitala kwiaty i wypytywała o stan zdrowia Fronczewskiego. Ponoć zdeklarowała się, że będzie gotować mu posiłki, gdy tylko wróci na plan serialu. Chce pomóc mu zadbać o zdrową dietę.

Na szczęście Krzysztof Kowalewski, kolega Fronczewskiego z Teatru 6. Piętro, zapewnia, że aktor czuje się już dobrze.

- Rozmawiałem z Piotrkiem kilka razy i zapewnił mnie, że czuje się dobrze. Po niedyspozycji nie ma śladu - cieszył się w rozmowie z "Faktem".

Dobrze wiedzieć, że Fronczewski ma przy sobie tak serdecznych przyjaciół.

d3ufzv1
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3ufzv1

Podziel się opinią

Share
d3ufzv1
d3ufzv1