Trwa ładowanie...
d2ucrbm

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znów pomieszkują razem. "Oni są od siebie uzależnieni"

Beata Kozidrak coraz bardziej zbliża się do byłego męża. Rozwód w niczym jej nie przeszkadza. Jak informuje "Fakt", Andrzej Pietras jest coraz częstszym gościem w jej warszawskim domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak zbliżyła się do Andrzeja Pietrasa
Beata Kozidrak zbliżyła się do Andrzeja Pietrasa (ONS.pl)
d2ucrbm

Beata Kozidrak od trzech lat jest rozwiedziona z Andrzejem Pietrasem. Byli małżonkowie nie żywią jednak do siebie urazy. Wciąż razem współpracują i nie unikają wspólnych spotkań. Ostatnio pisaliśmy nawet, że po wiosennej konferencji ramówkowej Polsatu pojechali razem do podwarszawskiego domu piosenkarki, gdzie spędzili razem noc.

- Od czasu ich rozstania po raz pierwszy zdarzyło się tak, że Andrzej został u Beaty na noc. Oni są przyjaciółmi, po tylu wspólnie przeżytych latach wciąż łączy ich praca, córki i wnuki. Od tego nie uciekną, co więcej, to właśnie dla najmłodszego pokolenia chcą być przykładem - mówiła tygodnikowi "Życie na gorąco" znajoma artystki.

Jak się okazuje, nie były to tylko słowa rzucone na wiatr. Jak informuje "Fakt", relacje między byłymi małżonkami jeszcze bardziej się zacieśniły. Kozidrak i Pietras spędzają coraz więcej czas razem. Doszło już nawet do tego, że Andrzej systematycznie pomieszkuje w domu Beaty. To o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno plotkowało się o jego romansie z młodszą partnerką.

d2ucrbm

- Rozwód tak naprawdę naprawił ich relacje. Beata myślała, że będzie umiała wymazać z pamięci wspólne lata, ale się to nie udało. Czuła się samotna w stolicy aż w końcu zauważyła, że Andrzej znowu się o nią troszczy. Oni są od siebie uzależnieni. (...) Czasem zostaje nawet na noc. Jedzą wspólnie śniadania, obiady. Beata w jego towarzystwie jest bardzo szczęśliwa - zdradził informator tabloidu. Powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje" nabiera teraz prawdziwego sensu.

ZOBACZ WIDEO: "Być jak Beata": byliśmy na premierze spektaklu o Beacie Kozidrak

d2ucrbm

Podziel się opinią

Share
d2ucrbm
d2ucrbm