Trwa ładowanie...

Beata Pawlikowska zaręczyła się. Pochwaliła się pierścionkiem

Beata Pawlikowska może dziś śmiało o sobie mówić, że jest najszczęśliwszą kobietą na Ziemi. Właśnie oświadczył się jej partner, a ona powiedziała "tak". Podróżniczka zdążyła pochwalić się tą wspaniałą wiadomością w mediach społecznościowych.

Share
Beata Pawlikowska zaręczyła się. Pochwaliła się pierścionkiem
Źródło: East News
d4i0szl

Beata Pawlikowska jeszcze pół roku temu deklarowała, że jej związek z Dannym Murdockiem nie będzie zmierzał w stronę ślubu. Najwidoczniej zmieniła zdanie. Właśnie jej partner oświadczył się. Podróżniczka powiedziała wyczekiwane przez mężczyznę "tak".

"Szafir, bo jest niebieski jak nasze oczy, jak niebo i ocean. Brylanty, bo mają w sobie światło. Ale tak naprawdę to my mamy światło w sobie" - napisała rozanielona w treści posta na Instagramie. Dołączyła zdjęcie, na którym chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Trzeba przyznać, że jest dość spory.

Narzeczeni spotkali się 3 lata temu w Belize, gdzie oboje byli na samotnej wyprawie do dawnego miasta Majów Caracol. Oboje bardzo szybko zakochali się w sobie.

d4i0szl

Przypomnijmy, że Pawlikowska ma za sobą 2 poważne związki - z Wojciechem Cejrowskim i Rafałem Jędrzejewskim. Żaden jednak nie przetrwał próby czasu.

Naszej podróżniczce pozostaje pogratulować i życzyć dużo szczęścia i miłości z nowym narzeczonym.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4i0szl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i0szl
d4i0szl