Trwa ładowanie...
ycipk-2ug3e8

Ben Affleck i Jennifer Garner pokłócili się na ulicy. Zdjęcia krążą w internecie

Ben Affleck i Jennifer Garner wraz ze swoimi dziećmi spędzili wspólnie tegoroczne Święto Dziękczynienia. Napięcie między byłymi małżonkami okazało się jednak zbyt silne. Finał sfotografowali paparazzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ben Affleck i Jennifer Garner pokłócili się na ulicy. Byli małżonkowie spędzali razem święta
Ben Affleck i Jennifer Garner pokłócili się na ulicy. Byli małżonkowie spędzali razem święta (Getty Images)
ycipk-2ug3e8

Ben Affleck i Jennifer Garner najwidoczniej musieli odbyć bardzo poważną rozmowę, po tym, jak spędzili Święto Dziękczynienia wraz ze swoimi dziećmi. W momencie, gdy Garner pakowała swoje rzeczy do samochodu, wdała się w dyskusję z byłym małżonkiem. Świadkowie twierdzą, że para była dość ekspresyjna w swoim zachowaniu. Dynamicznym gestom towarzyszyły bardzo poważne wyrazy twarzy.

Dzień przed czwartkowym Dniem Dziękczynienia Affleck był widziany przed domem Garner wraz ze swoją mamą Christine. Następnie aktorka dołączyła do nich wraz z dziećmi, po czym wszyscy udali się na wspólny seans do kina.

ycipk-2ug3e8

Z doniesień tygodnika "People wynika", że Ben Affleck udał się z powrotem z Los Angeles do Nowego Orleanu, gdzie pracuje przy filmie "Deep Water", po to, by móc spędzić te wyjątkowe święto z rodziną.

"Spędzali razem Dzień Dziękczynienia. Dla Bena i Jennifer to bardzo ważne, by wszystkie święta odbywały się w rodzinnym gronie" - donosi "People".

Ben Affleck i Jennifer Garner pozostawali małżeństwem przez 13 lat. Para rozwiodła się w październiku 2018 r., pomimo tego, Garner wciąż wspierała byłego męża w jego chorobie alkoholowej. Razem dzielą się opieką nad trójką dzieci: Violet, Seraphiną i Samuelem.

ZOBACZ TAKŻE: Smak zemsty": Jennifer Garner jako twardzielka

ycipk-2ug3e8

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2ug3e8

ycipk-2ug3e8
ycipk-2ug3e8