Trwa ładowanie...
dzitise

Bohosiewicz pokazała nagranie ze ślubu. Było wystawnie i z przepychem

Celebrytka wyszła za mąż w sylwestra, a jej goście bawili się szampańsko! Widać, że nie oszczędzała na organizacji ceremonii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Maja Bohosiewicz i jej mąż Tomasz
Maja Bohosiewicz i jej mąż Tomasz (Instagram.com)
dzitise

Maja Bohosiewicz jest aktorką, ale największą popularność zyskała dzięki działalności w sieci. Celebrytka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Nie inaczej było z przygotowaniami do ślubu! Bohosiewicz w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie próbowała ukrywać, że niebawem założy na palec obrączkę, tylko z ekscytacją opowiadała o wielkim dniu. 31 grudnia 2018 roku w końcu powiedziała "tak" swojemu ukochanemu Tomaszowi, z którym ma dwójkę dzieci.

Ceremonia była dopięta na ostatni guzik, a motywem przewodnim był film "Wielki Gatsby". Luksus, pióropusze i sporo złota... Weselne dekoracje robią ogromne wrażenie. Możemy je podziwiać na filmiku ze ślubu, który gwiazda dodała na Instagram.

- Człowiek już zapomniał, że ślub brał, a tu nagle film wysyłają. No dobra, pamiętam, pamiętam bo zmiana dokumentów nade mną wisi przed wakacjami. Ale tak po prawdzie to muszę napisać, że miło na to spojrzeć i wrócić pamięcią do tego dnia. Jak widzicie, nie potrafiliśmy na poważnie nawet przed urzędnikiem. Ale przez życie warto iść z kimś wesołym. No to idziemy! Jeszcze raz wielkie dzięki - napisała Maja.

dzitise

Podoba się wam taki motyw przewodni wesela?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dzitise

Podziel się opinią

Share
dzitise
dzitise