Trwa ładowanie...
bono
Anna Ryta
31-07-2017 07:54

Bono apeluje ze sceny: "Naszym polskim braciom i siostrom odbierana jest demokracja!"

Znany ze swojego zaangażowania w politykę wokalista skomentował podczas ostatniego koncertu w Holandii obecną sytuację w Polsce.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bono apeluje ze sceny: "Naszym polskim braciom i siostrom odbierana jest demokracja!"Źródło: Wikimedia Commons CC BY
d3vsqkm
d3vsqkm

Lider U2 od lat powtarza, że jest przyjacielem Polski. Przyznaje, że historia naszego kraju jest mu szczególnie bliska. Z zainteresowaniem śledzi również to, co dzieje się obecnie w świecie polityki. Nic więc dziwnego, że przy każdej okazji, komentuje najnowsze wydarzenia. Podczas swojego ostatniego koncertu w Amsterdamie Bono poruszył kwestię m.in. głośnych protestów w Polsce.

Jesteś swoim własnym stylistą? Kupuj więcej dzięki stronie Peek and Cloppenburg kupony rabatowe Peek and Cloppenburg kupony rabatowe

Mając uwagę całego tłumu fanów, który zebrał się na stadionie Amsterdam Arena, zaapelował: "naszym polskim braciom i siostrom odbierana jest demokracja!". Co na to internauci? Niektórzy cieszą się, że muzyk tak mocno angażuje się w sprawy Polski. Inni sugerują, że artyści nie powinni wdawać się w polityczne rozrywki i powinni pozostać bezstronni.

Zobacz także: Protest przed siedzibą PiS w Warszawie

Przypomnijmy, że U2 wystąpili w Polsce trzy razy. Po raz pierwszy zagrali 12 sierpnia 1997 r., następnie wystąpili kolejno w 2005 i 2006 roku.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3vsqkm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vsqkm