Trwa ładowanie...

Brad Pitt dementuje plotki o romansach: "Żadne z nich nie są prawdziwe"

Brad Pitt odniósł się do doniesień krążących na jego temat. Szczególnie tych dotyczących życia prywatnego.

Share
Brad Pitt dementuje plotki o romansach: "Żadne z nich nie są prawdziwe"
Źródło: Getty Images
d3bn4vc

Brad Pitt postanowił otworzyć się w trakcie rozmowy z "New York Times". Aktor opowiedział o doświadczeniach z marihuaną w latach 90., przeszkodach pojawiających się w jego życiu, a poruszył temat plotek o domniemanych romansach.

Po tym, gdy w 2016 r. Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy, Pitt miał być kilkakrotnie widziany w damskim towarzystwie. Z doniesień "Entertainment Daily" wynika, że 55-letni aktor spotykał się profesorką MIT, Neri Oxman. We wrześniu ponoć towarzyszyła mu już projektantka biżuterii Sat Hari Khalsa. Ostatnio z kolei gwiazdor został dostrzeżony z aktorką Alią Shawkat.

W rozmowie z "New York Times" Pitt upierał się, że wszelkie doniesienia jakoby randkował z ogromną liczbą kobiet, są fałszywe.

d3bn4vc

"Nie wiem, z iloma kobietami miałem się niby spotykać w ciągu ostatnich dwóch, trzech lat. Żadna z tych nie jest prawdziwa" - twierdzi Pitt.

Gwiazdor "Pewnego razu... w Hollywood" opowiedział także o tym, jak stara się unikać negatywnych publikacji na swój temat w kontekście projektów, w których bierze udział. Zdradził, że w okolicach 2004 r. przestał czytać “jakąkolwiek prasę”.

"Nie dotyczy to tylko recenzji. Nie czytam już żadnej prasy, nawet w poczekalni u lekarza. Robię tak dlatego, by móc zachować czysty umysł. Tego typu informacje zostają w głowie na długo, a niektóre z nich mogą mieć szkodliwy wpływ na moją pracę i życie" - mówi.

ZOBACZ TAKŻE: "Pewnego razu... w Hollywood". Zwiastun z polskimi napisami

d3bn4vc

Podziel się opinią

Share
d3bn4vc
d3bn4vc