Trwa ładowanie...
d420yvh

Sat Hari Khalsa: kim jest kobieta, którą łączy się z Bradem Pittem?

Odkąd Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie, każda kobieta, która zamieni z nim chociaż jedno zdanie, od razu jest na celowniku mediów. Nie inaczej było z Sat Hari Khalsą. Blondwłosą projektantką biżuterii i przewodniczką duchową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sat Hari Khalsa nie była zadowolona z obecności paparazzo
Sat Hari Khalsa nie była zadowolona z obecności paparazzo (Forum)
d420yvh

Plotki o nowym związku najgorętszego kawalera Hollywood wybuchły w drugiej połowie września. "Us Weekly" pisało wtedy, że Pitt i artystka spotykają się od trzech miesięcy po tym, jak Brad rzucił... Charlize Theron (tego związku nikt nigdy nie potwierdził).

Jeden z informatorów donosił wtedy, że "Sat jest bardzo silną kobietą z pięknym umysłem. To jest w niej dla niego najbardziej pociągające". Za blondwłosą wybranką przemawiać miało także to, że nie jest gwiazdą. Ponoć Pitt po związku z Jennifer Aniston i Angeliną Jolie ma już dość aktorek i całego zamieszania wokół sławnych par.

d420yvh

Sat Hari Khalsa jest holistyczną opiekunką, szamanką, uczyła się terapii tlenowej. Ma własną linię biżuterii Amrit. Znaczenia i mocy kamieni uczyła się w Indiach. Ma córkę.

Z kolei dwa dni temu informator "The Sun" powiedział, że wszelkie plotki o romansie tych dwoje są "kompletnie fałszywe", a Brad i Sat są "zwyczajnymi przyjaciółmi".

Jednak to nie uśpiło czujności paparazzi, którzy i tak śledzą na wszelki wypadek każdy ruch projektantki biżuterii. Sądząc po jej minie, nie była zadowolona, gdy zobaczyła jednego z nich przed domem...

Forum
Getty Images
Getty Images
d420yvh

Podziel się opinią

Share

d420yvh

d420yvh