Trwa ładowanie...

Brad Pitt ma nową dziewczynę. Jest od niego młodsza o 26 lat

Brad Pitt znów zakochany. I to wcale nie w Angelinie Jolie ani Jennifer Aniston. Wszystko wskazuje na to, że jego serce zdobyła Alia Shawkat. Zdjęcia paparazzi mają być dowodem.

Share
Brad Pitt ma nową dziewczynę. Jest od niego młodsza o 26 lat
Źródło: Getty Images
d24mdx2

Brad Pitt nie ma szczęścia w miłości. W swoim życiu spotykał się z kilkunastoma aktorkami m.in. z Christiną Applegate, Gwyneth Paltrow i Demi Moore. Dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Najpierw ślubował miłość i wierność Jennifer Aniston. Niestety, związek po 5 latach się rozpadł. Później powiedział "tak" Angelinie Jolie, ale i to małżeństwo dobiegło końca.

ZOBACZ WIDEO: Angelina Jolie i Brad Pitt: koniec najpiękniejszej pary show-biznesu

Gdy aktor oficjalnie ogłosił, że jest singlem, ruszyły spekulacje, która kobieta zajmie teraz miejsce u jego boku. Niektórzy fani byli pewni, że Pitt wróci do Jolie. Inni przekonywali, że Brad ponownie rozkocha w sobie Aniston. A media im w tym pomagały.

d24mdx2

Co rusz pojawiały się plotki, jakoby aktorzy mieli się ku sobie. Opowieści "znajomych", relacje "bliskich przyjaciół" oraz zdjęcia paparazzi podsycały i tak gorącą już atmosferę wokół tego trójkąta.

Jak się jednak okazało, prawda jest zupełnie inna. Sugestie, że 56-letni Brad ponownie spotyka się z którąś ze swoich byłych partnerek, można włożyć między bajki. Dowodem na to miałyby być najnowsze zdjęcia, na których aktor widziany jest u boku Alii Shawkat. 30-latka, choć wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach, znana jest głównie z roli Mae z serialu "Bogaci bankruci".

Według amerykańskich tabloidów, związek aktorów trwa już dobrych kilka miesięcy. Dowodem na to mają być zdjęcia zrobione przez paparazzi z ukrycia (poniżej). To ciekawe, bowiem ostatnio mówiło się, że ukochaną Brada jest blondwłosa projektantka biżuterii, Sat Hari Khalsy i ich relacja również ma kilkunastotygodniowy staż. Jak myślicie, która z nich zdobędzie wreszcie serce hollywoodzkiego amanta?

d24mdx2

Podziel się opinią

Share
d24mdx2
d24mdx2