Trwa ładowanie...

Brad Pitt i Angelina Jolie dogadali się w sprawie dzieci

Aktorzy ustalili, że będą dzielić się opieką nad szóstką swoich pociech.

Brad Pitt i Angelina Jolie dogadali się w sprawie dzieciŹródło: ONS.pl
d1hnkkc
d1hnkkc

Angelina Jolie i Brad Pitt długo byli najbardziej uwielbianą parą w Hollywood. Po 10 latach związku pobrali się i od tamtej chwili stawiani byli za wzór małżeństwa i przykładnych rodziców. Niestety, po 2 latach miłosna idylla dobiegła końca, a byli kochankowie spotkali się w sądzie. I o ile w kwestii rozwodu byli zgodni, o tyle w kwestii opieki nad dziećmi nie mogli dojść do porozumienia.

Przez dwa lata toczyła się między nimi walka. Angelina chciała całkowicie zakazać byłemu partnerowi opieki nad dziećmi. Oskarżyła go o niepłacenie alimentów i o uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Podobno w ich domu nie brakowało przemocy. Jednak sąd nie przystał na jej prośbę.

Cała sprawa źle wpłynęła na aktorkę i odbiła się na jej zdrowiu. Angelina chudła w oczach i w końcu trafiła do szpitala.

Choć wydawało się, że spór z Bradem nigdy się nie zakończy, teraz aktorka postanowiła podpisać ugodę. Brad dostał to, czego chciał – czyli będzie się dzielił z byłą żoną opieką nad szóstką ich dzieci. Szczegóły ugody nie są znane.

d1hnkkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hnkkc