WP

Brad Pitt pojawił się na imprezie urodzinowej swojej byłej żony Jennifer Aniston

Gwiazda "Przyjaciół" skończyła właśnie 50 lat. Na swoje przyjęcie urodzinowe zaprosiła byłego męża, Brada Pitta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Brad Pitt i Jennifer Aniston (East News)
WP

Impreza odbyła się w hotelu Sunset Tower w Los Angeles. Pitt chciał zjawić się tam niepostrzeżenie. Samochód, którym przyjechał, miał przyciemniane szyby, a kierowca zaparkował przed samymi drzwiami hotelu. Pitt włożył na głowę czapkę z daszkiem.

Zobacz także: Sensacyjny wywiad z Agneliną

WP

Aniston i Pitt byli parą od 1998 roku. Pobrali się w 2000, a rozstali w 2005. Prawdopodobnie powodem ich rozstania był romans aktora z Angeliną Jolie, z którą Pitt później się ożenił. Aniston zupełnie zerwała z nim kontakt, gdy związał się z Jolie.

Teraz, gdy Pitt i Jolie to już przeszłość, Aniston odnowiła znajomość z byłym. Portale plotkarskie w Stanach huczą od plotek na temat zażyłości, która łączy Aniston i Pitta. Mówi się, że ta relacja była jednym z powodów rozpadu jej małżeństwa z Justinem Theroux.

Dziś zarówno Aniston, jak i Pitt, są wolni. Ale czy oznacza to, że ponownie rozkwitnie między nimi uczucie? O romansach Brada Pitta krąży coraz więcej plotek. Ostatnio łączono go z Charlize Theron. Ale kto wie, być może w jego sercu nadal tli się miłość do Aniston.

WP

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP