Trwa ładowanie...

Brad Pitt przedstawił dzieci nowej partnerce. Angelina Jolie jest wściekła

Brad Pitt po rozwodzie z Angeliną Jolie znalazł szczęście u boku nowej partnerki. Aktor przedstawił swoje dzieci Alii Shawkat.

Brad Pitt przedstawił dzieci nowej partnerce. Angelina Jolie jest wściekłaŹródło: Getty Images
d2iqj9e
d2iqj9e

Brad Pitt zawsze dąży do tego, aby być jak najlepszym ojcem. Aktor stara się utrzymać jak najlepsze relacje ze swoimi dziećmi, z tego powodu zamierza spędzić 56. urodziny oraz święta Bożego Narodzenia z trójką z nich. Z ustaleń zagranicznych mediów wynika, że dzieciaki gwiazdora miały już okazję poznać jego nową partnerkę.

Serwis "Gossip Cop" informuje, że Alia Shawkat miała okazję poznać już pięcioro z sześciorga dzieci Brada Pitta. Z ustaleń zagranicznego portalu wynika, że pociechy aktora bardzo polubiły jego nową partnerkę. Nie spodobało się to jednak ich matce, Angelinie Jolie.

- Jest wyjątkowo opiekuńcza, a żadna kobieta nie będzie wystarczająco dobra, aby zostać dobrą macochą w jej oczach - zwłaszcza tak szybko. Angelina jest wściekła! - twierdzi anonimowy informator.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się razem po latach?

Brad Pitt zaczął spotykać się z Alią Shawkat w tym roku. Nowa partnerka gwiazdora ma zaledwie 30 lat, czyli 25 mniej niż Pitt. Shawkat również jest aktorką, a w 2017 r. zdecydowała się na coming out, w którym ujawniła swoją orientację seksualną.

d2iqj9e

- Byłam dorastającą chłopczycą i pamiętam, jak moja mama pytała mnie, kiedy miałem 10 lat: "Czy pociągają cię chłopcy, czy dziewczęta?". Powiedziałam, że nie wiem. Teraz uważam się za biseksualistkę i myślę, że balansowanie mojej męskiej i żeńskiej energii stało się dużą częścią mnie - wyznała wówczas Alia.

Co ciekawe, taż Angelina Jolie, na długo przed związkiem z Bradem, spotykała się z kobietą. Jej ówczesną partnerką była Jenny Shimizu z filmu "Foxfire" (1996 r.)

d2iqj9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iqj9e