Trwa ładowanie...

Nowe fakty. Brat nie wiedział o śmierci Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałek wielkanocny 5 kwietnia. Był to bolesny cios dla żony, syna i innych krewnych. Jak się jednak okazuje, młodszy brat wokalisty, który zmarł miesiąc później, nie wiedział o śmierci Krzysztofa.

Share
Andrzej był młodszym bratem Krzysztofa Krawczyka
Andrzej był młodszym bratem Krzysztofa KrawczykaŹródło: AKPA
de2ki51

Tragiczna informacja o śmierci Andrzeja Krawczyka pojawiła się na oficjalnym profilu Krzysztofa Krawczyka na Facebooku, prowadzonym przez jego menadżera i przyjaciela Andrzeja Kosmalę. "Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa. Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta-malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina" - napisano w krótkim oświadczeniu z 7 maja.

Ewa Krawczyk potwierdziła tę smutną wiadomość, ale nie chciała nic więcej dodawać. Wcześniej mówiła, że z Andrzejem jest bardzo źle i spodziewają się najgorszego.

– W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa, Andrzej, jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! – mówiła niedawno szwagierka Andrzeja.

Jak wynika z ustaleń "Super Ekspressu", młodszy brat Krzysztofa również zachorował na COVID i musiał przez to trafić do szpitala. Spędził tam ostatnie tygodnie i kiedy cała Polska płakała po Krzysztofie, Andrzej sam walczył o życie i nie był niczego świadomy. "Miał koronawirusa. Był w szpitalu. Rodzina nawet nie mogła poinformować go o śmierci brata" – zdradził informator dziennika.

de2ki51

Tuż przed śmiercią stan Andrzeja Krawczyka poprawił się, ale było to tylko chwilowe. Mężczyzna zmarł 7 maja w wieku 70 lat.

Krzysztof Krawczyk przeżył wiele lat ze swoją żoną. Była miłością jego życia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
de2ki51

Podziel się opinią

Share
de2ki51
de2ki51