Trwa ładowanie...

Brat Lary Gessler potwierdził jej rozwód. "Coś im stanęło na przeszkodzie"

Lara Gessler nie odniosła się do plotek o rozstaniu z partnerem, ale wyręczył ją jej brat. "Wieść o rozwodzie bardzo mnie zaskoczyła" - wyznał Tadeusz Muller.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Brat Lary Gessler potwierdził jej rozwód. "Coś im stanęło na przeszkodzie"Źródło: East News
d3zv89u
d3zv89u

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o rozwodzie Lary Gessler i jej męża. Para wzięła ślub w wakacje 2017r., ale nie było im dane żyć ze sobą długo i szczęśliwie. Celebrytce miało przeszkadzać to, że jej ukochany barman nie chce się rozwijać i robić zawrotnej kariery. Ona na dobre wkroczyła na salony i ich wizja przyszłości zaczęła się rozmijać.

Choć ani Lara, ani Paweł nie zdecydowali się wydać żadnego oficjalnego stanowiska w sprawie rozstania. Sprawa stała się dla wszystkich jasna, gdy były partner celebrytki zamieścił w sieci ogłoszenie, że szuka kawalerki w Warszawie.

d3zv89u

Teraz brat Lary, Tadeusz Muller, potwierdził plotki na temat rozwodu siostry.

- Wieść o rozwodzie bardzo mnie zaskoczyła. Ale nie mam na to wpływu. Lara jest rzeczywiście bardzo kolorowa i pełna energii, więc ich życia mogły się różnić. Nie wiem, kto od kogo się różni bardziej, ale być może coś im stanęło na przeszkodzie (...) Dojrzali ludzie, jeżeli ich ścieżki się rozchodzą, to we współczesnym świecie nie oznacza przecięcia relacji. Tylko zmianę formatu związku – wyznał w rozmowie z dziennikarką jastrzabpost.pl.

Myślicie, że Lara udzieli niebawem wywiadu na temat swojego rozstania?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3zv89u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zv89u