Trwa ładowanie...
d1n7zo6

Brat Meghan Markle wystąpił w obrazoburczej reklamie. Sparodiowano księżną Meghan

Rodzina Meghan Markle cały czas próbuje zaistnieć w mediach. Jej przyrodni brat właśnie wystąpił w reklamie. Zagrał złodzieja okradającego brytyjską królową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan jest lubiana przez brytyjską monarchinię.
Księżna Meghan jest lubiana przez brytyjską monarchinię. (Getty Images)
d1n7zo6

Księżna Meghan poza zatargami z brytyjskimi tabloidami, ma też kiepskie stosunki z prasą za oceanem. Jej amerykańska rodzina jest skora do wynurzeń przed wścibskimi dziennikarzami, a łączące ich nazwisko wykorzystują do autopromocji.

Przyrodni brat żony księcia Harry’ego 53-letni Thomas Markle Jr. wystąpił w reklamie piwa. Wcielił się w niej w złodzieja korony królowej Elżbiety II. Po zdobyciu łupu dostrzegł w gabinecie butelki reklamowanego trunku. Postanawia wziąć je ze sobą.

Zobacz: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

Scenariusz reklamy robi się jeszcze ciekawszy, gdy strażnik królowej zaczyna gonić złodzieja. Ten podrzuca mu jedno piwo, czym usypia jego czujność. Po opuszczeniu pałacu Thomas Markle Jr. wsiada do auta, gdzie czeka na niego aktorka ucharakteryzowana na księżną Meghan. Okazuje się, że byli w spisku.

d1n7zo6

Stawianie w złym świetle swojej utytułowanej krewnej to pewnego rodzaju norma w rodzinie Markle. Jej bratanek prowadzący hodowlę marihuany nazwał swoje specjalne wyroby "Sparkle Markle", czym przyciągnął uwagę kupców.

Udział Thomasa Markle Jr. w reklamie piwa jest tym bardziej kontrowersyjny, gdyż kilka miesięcy temu mężczyzna został zatrzymany za jazdę autem pod wpływem alkoholu. Sam zainteresowany nie widzi w tym nic złego.

- Nie sądzę, żeby ktokolwiek mógł być o to zdenerwowany. To nie miało na celu wkurzenia kogokolwiek - powiedział Thomas Markle Jr. o udziale w reklamie w rozmowie z "The Post".

Wątpliwe, aby brytyjska rodzina królewska się z nim zgadzała. Reklama stawia w złym świetle księżną Meghan i obśmiewa ważność korony przyrównując jej wartość do butelki piwa.

d1n7zo6

Podziel się opinią

Share

d1n7zo6

d1n7zo6