Trwa ładowanie...

Britney Spears przebywa w klinice leczenia zdrowia psychicznego. Może liczyć na ukochanego

Britney Spears przechodzi teraz trudny czas. Wróciły jej problemy ze zdrowiem psychicznym. Jednak nie jest sama.

Britney Spears przebywa w klinice leczenia zdrowia psychicznego. Może liczyć na ukochanegoŹródło: East News, fot: East News
d45gcfs
d45gcfs

Britney Spears nie musiała czekać długo, żeby poznać gorzki smak sławy. Ze słodkiej dziewczynki stała się obiektem medialnej nagonki. Każdy pamięta incydent z 2007 r., kiedy piosenkarka zgoliła swoją głowę na łyso. Zamiast otrzymać pomoc lub choćby wyrazy współczucia, została wykpiona przez cały świat. I choć wydawało się, że kilkanaście lat po tym wydarzeniu ze zdrowiem psychicznym Britney Spears jest lepiej, dotarły do nas niepokojące informacje. Wokalistka niedawno trafiła do ośrodka dla osób potrzebujących pomocy psychicznej.

Wspiera ją partner, Sam Asghari. Mężczyzna wrzucił do sieci flimik z ukochaną, którym wyraża współczucie i tęsknotę za Britney. Poruszający gest.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra: Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira

Kilkanaście lat temu Britney Spears cierpiała m.in. na depresję oraz walczyła z uzależnieniem od środków odurzających. Spędziła sporo czasu w klinikach odwykowych, aż w końcu w akcie rozpaczy ogoliła głowę na łyso.

d45gcfs

Teraz problemy ze zdrowiem psychicznym wróciły do niej jak bumerang.

Kilka miesięcy temu Britney Spears poinformowała swoich fanów, że zaplanowane na 2019 rok występy nie odbędą się. Druga z rzędu rezydentura piosenkarki w Las Vegas o nazwie "Britney: Domination" miała się rozpocząć 13 lutego.

Gwiazda tłumaczyła swoją decyzję bardzo trudną sytuacją rodzinną. Britney wyznała, że pragnęła w pełni poświęcić swój czas rodzinie, a zwłaszcza ojcu, który zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

37-letnia piosenkarka kilkanaście dni temu oznajmiła, że zdecydowała się poddać leczeniu ze względu na pogarszające się samopoczucie. Ten stan jest spowodowany poważną chorobą jej ojca.

d45gcfs

Ogromne wsparcie okazał Britney jej obecny partner, który do sieci wrzucił filmik. Widać na nim całującą się parę.

Britney Spears przez długi czas kojarzona była tylko z łysą głową i upadłą karierą. Nikt nie wierzył, że kiedykolwiek uda się jej wrócić na szczyt. A jednak. Britney oddała się w ręce specjalistów i rok po roku walczyła z depresją. 12 lat temu na załamanie nerwowe artystki złożyło się wiele czynników.

W końcu kariera gwiazdy zaczęła układać się znakomicie, ale Britney nie mogła powiedzieć tego samego o życiu prywatnym. Gwiazda ma na koncie dwa rozwody. W końcu udało się jej odbudować pozycję, ale przez lata nie potrafiła ułożyć sobie życia miłosnego.

Teraz, mimo że z jej psychiką kolejny raz jest gorzej, to znalazła szczęście w miłości.

d45gcfs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45gcfs