Trwa ładowanie...
d16jsa0

Była dziewczyna Keitha Flinta przerwała milczenie

W poniedziałek całym światem wstrząsnęła informacja o śmierci lidera zespołu The Prodigy. Teraz głos zabrała jego była partnerka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gail Porter o śmierci Keitha Flinta
Gail Porter o śmierci Keitha Flinta (East News, Fot: Anton Belitskiy)
d16jsa0

47-letnia prezenterka Gail Porter zabrała głos po śmierci Keitha Flinta. Była partnerka muzyka napisała krótki i treściwy post na Twitterze.

- Złamane serce.

ZOBACZ: Ryszard Rynkowski: Nie byłem na żadnym leczeniu. Ta historia to bzdura

Gail Porter i Keith Flint określani byli jako "Piękna i Bestia". Pseudonim pasował do Flinta, ponieważ nagrywał przerażające teledyski i zawsze nosił dziwne fryzury. Ludzie byli zdziwieni, gdy szanowana prezenterka i szalony muzyk zaczęli się umawiać. Im jednak nie przeszkadzało, co na ich temat sądzą inni.

Gail Porter (na zdjęciu poniżej) wielokrotnie podkreślała wywiadach, że Keith Flint jest zupełnie inny niż jego medialny wizerunek. Określała go jako "pięknego i łagodnego".

d16jsa0

W 2008 r. powiedziała: "Był piękny i delikatny, a ja wciąż tak bardzo go lubię". Flint był już wtedy od dwóch lat żonaty z japońską didżejką, Mayumi Kai.

   East News
(East News)

Nie żyje Keith Flint

W poniedziałek 4 marca 2019 r. świat obiegła informacja o śmierci lidera zespołu The Prodigy, Keitha Flinta. Muzyk miał zaledwie 49 lat. Członkowie zespołu w oświadczeniu na Instagramie podali, że Flint popełnił samobójstwo.

- Ta wiadomość jest prawdziwa, nie mogę uwierzyć w to, co właśnie piszę, ale nasz brat Keith odebrał sobie życie w ten weekend. Jesteśmy w szoku, kurewsko źli, zdezorientowani, mamy złamane serce - można przeczytać na oficjalnym profilu zespołu.

d16jsa0

Podziel się opinią

Share
d16jsa0
d16jsa0