Trwa ładowanie...
d4afldf

Kim jest żona Keitha Flinta z The Prodigy?

W wieku 49 lat odszedł Keith Flint z The Prodigy. Pozostawił po sobie pogrążonych w rozpaczy fanów, przyjaciół i kumpli z zespołów. Ale też ukochaną żonę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keith Flint podczas występu w Irlandii, 2003 r.
Keith Flint podczas występu w Irlandii, 2003 r. (Getty Images)
d4afldf

Keith Flint poślubił Mayumi Kai 13 grudnia 2006 r. po zaledwie kilku miesiącach znajomości.

ZOBACZ TEŻ: The Prodigy o swoich koncertach

W jednym z wywiadów lider The Prodigy zwierzył się, że przez 3 pierwsze miesiące w ogóle się nie rozumieli. Mayumi nie mówiła po angielsku, a on po japońsku.

d4afldf

Ale bariera językowa w ogóle im nie przeszkadzała. Jak przyznawał wielokrotnie Flint, byli bardzo szczęśliwi. Zdradził też jak się poznali.

- Graliśmy wtedy trasę. A ona po prostu weszła do naszego pokoju. Wiesz, jak to bywa w takich sytuacjach. Odjęło mi mowę, byłem bardzo przytłoczony - wspominał w wywiadzie dla "The Times".

W tej samej rozmowie Flint przyznał, że żona "uratowała go od życia na ciągłym haju".

Mayumi Kai pochodzi z Tokio i jest związana z branżą muzyczną. Od wielu lat występuje jako DJ-ka i wydaje płyty w barwach japońskiego oddziału Universalu. Zajmuje się też modelingiem.

d4afldf

Obecnie Mayumi Kai jest w trasie koncertowej.

CZYTAJ TEŻ: Keith Flint, The Prodigy: Zmarł najbardziej radykalny punk XXI wieku

Zanim Keith Flint poznał Mayumi Kai spotykał się ze szkocką prezenterką telewizyjną Gail Porter. Para rozstała się w 2010 r.

Lider legendarnej kapeli został znaleziony martwy w swoim domu nad ranem 4 marca. Przyczyną śmierci było samobójstwo – poinformował przyjaciel i kolega z zespołu Liam Howlett.

d4afldf

Podziel się opinią

Share

d4afldf

d4afldf