Trwa ładowanie...
d2eu4hn

Była żona Harveya Weinsteina ma nowego partnera. Został nim znany aktor

Sprawa Harveya Weinsteina nabiera coraz większych rumieńców. Tymczasem jego była żona, Georgina Chapman, znajduje pocieszenie w ramionach znanego aktora
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Była żona Harveya Weinsteina ma nowego partnera. Został nim znany aktor
Była żona Harveya Weinsteina ma nowego partnera. Został nim znany aktor (Getty Images)
d2eu4hn

Na jaw wychodzą kolejne fakty w sprawie Harveya Weinsteina. Jedna z ofiar odważyła się złożyć szokujące zeznania. Z kolei kluczowa biegła, której stanowisko mogło być bardzo istotne, by uznać producenta filmowego za winnego, została potrącona przez samochód. Trochę lepiej układa się jednak u byłej małżonki Weinsteina.

ZOBACZ TAKŻE: Miko o aferze w Hollywood: "Faceci się teraz boją. Padło wielu świetnych filmowców"

Serwis PageSix donosi, że Georgina Chapman spotyka się ze znanym aktorem, Adrienem Brodym. Co najciekawsze, poznali się na jednej z imprez dzięki Weinsteinowi.O ich związku zrobiło się szczególnie głośno, gdy para udała się do Puerto Rico na pokaz kolekcji strojów kąpielowych Heleny Christensen . Na wydarzeniu pojawiły się również takie gwiazdy jak Brooke Shields, Chris Henchy, Malin Akerman i Jack Donnelly.

d2eu4hn

Zagłosuj na najlepsze polskie filmy!

Po rozwodzie z Weinsteinem Chapman na jakiś czas zaprzestała randkowania. Jak się okazało, Brody był obecny przy niej cały czas i oferował swoje wsparcie. Projektantka mogła liczyć również na pomoc najbliższych przyjaciół w tym ciężkim czasie.

Georgina Chapman w ostatnich tygodniach unikała publicznych wyjść. Kobieta nie chce być w żaden sposób kojarzona z Weinsteinem.

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d2eu4hn

Podziel się opinią

Share
d2eu4hn
d2eu4hn