Trwa ładowanie...
d4cogs1

Chris Pratt i Anna Faris rozwiedli się

To koniec małżeństwa dwójki aktorów. Papiery rozwodowe zostały podpisane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anna Faris i Chris Pratt z synem
Anna Faris i Chris Pratt z synem (East News, Fot: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)
d4cogs1

Jak podaje portal TMZ, byli małżonkowie dogadali się w kwestii opieki nad swoim 6-letnim synem. Natomiast o majątek nie musieli się kłócić, gdyż zanim się pobrali, podpisali intercyzę.

Sprawa rozwodu potoczyła się szybko, gdyż para poprosiła o prywatnego sędziego. Na państwową rozprawę trzeba czekać bardzo długo.

d4cogs1

Pratt i Faris byli małżeństwem przez 8 lat. Rozstali się w przyjacielskich relacjach. Gdy na początku tego roku ogłosili, że mają zamiar się rozwieść, wielu fanów nad tym ubolewało - byli jedną z ulubionych par Hollywood.

Poznali się w 2007 roku na planie filmu "Take Me Home Today", kiedy ich kariera nabierała jeszcze tempa. Bardzo chętnie dzielili się prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, gdzie uchodzili za wzorową rodzinę. Nic nie wskazywało na problemy małżeńskie, choć trzeba pamiętać, że przez ostatnią dekadę status Chrisa Pratta jako gwiazdy Hollywood bardzo się zmienił. Z drugoplanowego aktora, kojarzonego z takich filmów jak "Moneyball" czy "Zero Dark Thirty", i gwiazdy serialu "Parks and Recreation", Pratt stał się jednym z najpopularniejszych aktorów, grającym główne role w "Strażnikach Galaktyki" czy "Jurassic World".

Być może sława Pratta nie pozostała bez wpływu na małżeństwo.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4cogs1

Podziel się opinią

Share
d4cogs1
d4cogs1